Mainings

Ethereum maineri atkal ir nopelnījuši vairāk nekā bitkoina maineri

Ethereum maineri atkal ir nopelnījuši vairāk nekā bitkoina

Ethereum mainings – mēģinājums nopirkt biļeti un pabraukt ar vilcienu, līdz tas nav nonācis galastacijā.

Situācija ar Ethereum mainingu arvien vairāk atgādina mēģinājumu nopirkt biļeti un pabraukt ar vilcienu, līdz tas nav nonācis galastacijā. Atgādinām, ka kopā ar Ethereum blokķēdes atjauninājumu šis digitālais aktīvs maina savas funkcionēšanas principu no Proof-of-Work uz Proof-of-Stake. Šī notikuma tuvošanās jau izraisījusi lielāku interesi par Ethereum Classic (ETC) mainingu, kā arī ETC cenas pieaugumu, kas kāpuma tempa ziņā pārspēj Ethereum cenas palielinājumu.

Tomēr ir vēl viena svarīga tendence: augusta rezultāti parādīja, ka Ethereum maineri ir nopelnījuši vairāk nekā bitkoina maineri – turklāt tas noticis jau otro mēnesi pēc kārtas. Pirms tam – jūnijā – BTC maineri nopelnīja vairāk, taču periodā no janvāra līdz maijam Ethereum maineru ienākumi pārsniedza bitkoina maineru ieņēmumus.

Ethereum maineru ieņēmums augustā sasniedza 756,11 miljonus dolāru, palielinoties par 21% – salīdzinot ar jūniju. Vienlaikus tas bija ievērojami mazāk nekā 2021. gada augustā, kad summa bija 1,5 miljardi dolāru.

Arī bitkoina maineri augustā palielināja savus ienākumus par 9,9%, salīdzinot ar jūliju, taču summa bija mazāka (657 miljoni dolāru) nekā Ethereum ieguvējiem. Bitkoina maineru ienākumu pieaugums tomēr varētu būt lielāks, ja nebūtu tik straujš bitkoina ieguves sarežģītības rādītāja pieaugums, kas augustā sasniedza 30,98 triljonus nosacīto vienību. Tieši tāpat kā Ethereum maininga gadījumā, bitkoina maineru ieņēmums pirms gada bija ievērojami lielāks (1,41 miljards dolāru – 2021. gada augustā).

Ethereum maineri augustā fiksēja 34,9 miljonus transakciju, kas ir aptuveni četrarpus reizes vairāk par analogu bitkoina rādītāju (7,81 miljons transakciju mēnesī).

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top