Ethereum

Ethereum maineri gada laikā ieguvuši kriptovalūtu 936 milj. ASV dolāru vērtībā

Ethereum maineri gada laikā ieguvuši kriptovalūtu 936 milj. ASV dolāru vērtībā

2019. gadā Ethereum maineri ieguvuši kriptovalūtu 936 milj. $ apmērā. Kritums, salīdzinot ar iepriekšējo periodu, bija aptuveni 75% – teikts The Block pētījumā.

Ethereum hashrate 2018. gada augustā sasniedza vēsturisko maksimumu pie atzīmes 292 TH/s. Pēc tam kapitalizācijas ziņā otrās kriptovalūtas jauda kritās par 43% – līdz 165 TH/s.

  1. gadā maineru ieņēmumi bija 935,7 milj. $. No tiem 901,1 milj. – balva par iegūto bloku, 34,6 milj. bija transakciju komisijas maksas ieņēmumi – to daļa ieņēmumu struktūrā veido nedaudz vairāk par 3%.
  2. gadā Ethereum maineru ieņēmumi sasniedza 3,78 mljrd. $. Tādējādi – saskaņā ar 2019. gada rezultātiem – samazinājums bija 75%.

Maineru darbība maksimālo rentabilitāti sasniedza 2018. gada janvārī – tad Ethereum cena sasniedza vēsturisko maksimumu tuvu 1400 $ atzīmei.

Tādējādi ir acīmredzams, ka īstermiņa perspektīvā maininga ienesīgums ir tieši atkarīgs no kriptovalūtas tirgus vērtības. Ilgākā periodā tīklam pieslēdzas vairāk spēlētāju, kuri vēlas “panākt aizejošu vilcienu”. Tādēļ neizbēgami palielinās monētu ieguves sarežģītība un, attiecīgi, samazinās maineru operāciju rentabilitāte.

Kā arī, saskaņā ar pētnieku datiem – pagājušajā gadā bitkoinu maineru ieņēmumi pārsniedza Ethereum ieguvēju ieņēmumus vairāk nekā 5 reizes.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top