Ethereum

Ethereum tīklā aktivizēta “sarežģītības bumba”

Ethereum tīklā aktivizēta “sarežģītības bumba”
Pēc sarežģītības bumbas aktivizēšanas ikdienas atlīdzība par bloku ieguvi Ethereum tīklā samazinājusies no 20 000 līdz 15 000 ETH. Tādējādi sākusies “ledus perioda” maigā versija, kas ilgs līdz 27. februārī gaidāmā hardforka Constantinople aktivizēšanai – raksta Trustnodes 

Pēc Ethereum galvenā tīkla atjauninājuma atlīdzības apmērs samazināsies no 3 ETH par bloku līdz 2 ETH, bet kārtējās “sarežģītības bumbas” palaišana tiks atlikta uz gadu.

Bloku ieguves laika palielināšanās dēļ monētas emisija ik pēc divām nedēļām kritīsies par apmēram 2000 ETH. Ja Constantinople aktivizācija nenotiks – tad sarežģītība var paaugstināties līdz līmenim, kad Ethereum tīklā nebūs iespējams iegūt pat vienu bloku.
Pašreiz viena Ethereum bloka ieguves laiks vidēji ir apmēram 18 sekundes – iepriekšējā posmā tam vajadzēja 15 sekundes. Komisijas maksas apmērs joprojām ir puscenta līmenī.

Saskaņā ar CoinMarketCap datiem – pēdējā diennaktī Ethereum cena pieauga līdz 108 $.
Atgādinām – iepriekš janvārī maininga pūlu pārstāvji paziņoja, ka šablona EIP-123 realizācija Constantinople, kas samazina atlīdzību par bloku līdz 2 ETH, momentāni radīs spiedienu uz visu maininga ekonomiku.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top