Ethereum

Ethereum tīkls aug, pateicoties DeFi produktiem

DeFi Pulse ir sasniedzis vēsturisko maksimumu pēc decentralizētās finansēšanas instrumentos bloķēto ETH skaita – 2,75 milj. apmērā, kas atbilst gandrīz 390 milj. ASV dolāros.

Jūlijā sākusies izaugsme turpinās, ņemot vērā, ka vakardienas rādītājs bija 2,74 milj. ETH, aizvakar – 2,73 milj., pagājušajā nedēļā – 2,71 milj. Gada sākumā to bija aptuveni 1,8 milj., pēc tam šis rādītājs aprīlī pieauga līdz rekordam – 2,3 milj., pēc tam jūnija beigās samazinājās līdz 1,68 milj. Kopš tā laika ir sākusies nepārtraukta izaugsme, sasniedzot jaunus rekordus.

“2020. gadā Ethereum veiks dažus svarīgus tehniskus jauninājumus konfidencialitātes un drošības ziņā. Izstrādātāji šobrīd pārbauda PoS testa tīklā, galīgā aktivizēšana gaidāma nākamā gada pavasarī un vasarā. Turklāt DeFi kļūst arvien spēcīgāks lietotāju skaita un bloķēto Ethereum ziņā. Šajā jomā analītiķi sagaida uzplaukumu nākamajā gadā. Visbeidzot, 2020. gadā Volstrīta sāks īstenot kastodiālos pakalpojumus, kā arī veidot finanšu produktus uz Ethereum bāzes”, – paskaidroja Leonardo Pederetti no Ethereum Itālija.

Consensys atzina, ka 2019. gads bija decentralizētu finanšu gads, un to panākumi faktiski sekmēja Ethereum tīkla izaugsmi.

Ethereum līdzdibinātājs Džozefs Ljubins šo attīstību komentējis Twitter: “Ethereum turpina elpot un uzņemt apgriezienus!”

Iepriekš tika ziņots, ka decentralizētā finansēšanas (DeFi) lietotnēs bloķēto ETH skaits pēdējā pusgada laikā aug un jau ir sasniedzis rekordu – 2,7 milj. monētu.

Tikmēr Bithumb aktivizēs savu blockchain DeFi produktu izstrādātājiem.

Arī TRON laidīs klajā savu DeFi profuktu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top