Biržas

Bitfinex aktivizējusi decentralizēto biržu Ethfinex Trustless uz Ethereum bāzes

Kriptovalūtu birža Bitfinex  aktivizējusi decentralizēto tirdzniecības platformu Ethfinex Trustless, kas treideriem ļaus izvairīties no centralizētām biržām piemītošām problēmām.

Ethfinex Trustless klientiem nebūs problēmu ar līdzekļu ievadīšanu un izvadīšanu un atbildes kavēšanos no tehniskā atbalsta, bet viņu līdzekļi necietīs hakeru uzbrukuma rezultātā, – apgalvo Bitfinex. Jaunajā platformā monētas varēs tirgot pat nereģistrēti lietotāji, kuri nav iesnieguši kompānijai savus personas datus.

Birža strādās tieši ar makiem MetaMask, Ledger, Trezor un Keystore un piedāvās saviem klientiem līdzekļu uzglabāšanas un apdrošināšanas pakalpojumus. Pirmajās divās nedēļās pēc platformas palaišanas lietotājiem tirdzniecības uzsākšanai kontā būs jābūt vismaz vienam tokenam NEC.

Sākumā Ethfinex Trustless būs pieejama tirdzniecība ar Ethereum OmiseGO, Tether un 0X. Ja tirdzniecības platformas vadība atzīs to par veiksmīgu, tad sarakstā parādīsies vēl 40 monētas. Kompānijā atzīmē, ka visi tokenu NEC īpašnieki varēs piedalīties lēmumu pieņemšanā par biržas nākotni, tostarp par jaunu tokenu listingu.

Iespējams, ka biržas realizēšana Ethereum krīzes laikmetā stimulēs monētas kursa pieaugumu. Uz to vismaz cer hodleri, kuri uzglabā ETH un gaida monētas vērtības celšanos.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top