Visas ziņas

Evelatus maciņš ar auklu

Evelatus maciņš ar auklu

Evelatus maciņš ar auklu ir ļoti ērts un stilīgs aksesuārs. Tas pasargā jūsu tālruni no nejaušiem kritieniem un sitieniem, kā arī vienlaikus tas izskatās kā skaists modes aksesuārs. Maciņš izceļas ar spilgtu auklu, kas izgatavota no izturīga materiāla. Tā nesaplīsīs pat tad, ja jūs bieži nēsāsiet viedtālruni ap kaklu vai izņemsiet to no somas aiz auklas.

Materiāls, kas izpelnījies uzmanību

Apvalks ir izgatavots no caurspīdīga augstas kvalitātes silikona. Šis materiāls ir izturīgs pret triecieniem, uz tā neparādās iespiedumi un skrāpējumi, ja virsma nav apzināti bojāta. Tajā pašā laikā maciņš ir elastīgs, kas nozīmē, ka jums būs ērti to uzlikt un noņemt, neietekmējot triecienizturīgo stiklu vai aizsargplēvi. Maciņš nepieķeras pogām un citām izvirzītām daļām. Tas pasargā tālruni no putekļiem, mitruma un mehāniskiem bojājumiem.

Maciņš ir ļoti plāns. Tas cieši pieguļ mobilajam tālrunim un precīzi atkārto tā formu. Tajā pašā laikā viedtālruņa svars un biezums paliek nemainīgs.

Bez auklas dzīve ir cita

Auklai, kas piestiprināta maciņam ar diviem metāla gredzeniem, ir pievilkšanas stiprinājuma sistēma. Ikviens to varēs pielāgot sev, nebaidoties, ka zem tālruņa svara stiprinājums atvienosies. Aukla pati par sevi ir izgatavota no materiāla, ko izmanto suņu pavadu vai zirgu siksnu izgatavošanai. Tā ir ārkārtīgi izturīga un iztur pat smagākā tālruņa svaru!

Viegli kopjams

Silikona korpuss ir ērts galvenokārt tāpēc, ka jums par to nav papildus jārūpējas. Tas nepiesaista putekļus. Pat ja jūs nejauši sasmērējat korpusu, vienkārši noslaukiet virsmu ar mitru drānu. Protams, labāk ir nekavējoties noņemt netīrumus, lai neļautu traipiem iekļūt silikonā.

Līdz milimetram saderīgs

Maciņš ideāli pieguļ viedtālrunim. Korpuss ir izgatavots precīzi pēc formas un tehniskajiem mērījumiem, tāpēc tam ir milimetru precizitāte. Visas pogas un savienotāji ir stingri savā vietā. Stūri ir kārtīgi noapaļoti. Skaļrunim ir papildu sloti.

Vāks ir viegli salocīts uz iekšpusi. Tas ļauj ne tikai labāk pasargāt sienas, bet arī aizsargā ekrānu vai aizsargstiklu no ieplīšanas malās.

Aizsardzība ir pirmajā vietā

Foto: Evelatus

Aizsardzība ir pirmajā vietā

Šo maciņu jūs varat droši nēsāt somā, kabatā vai pat iekārtu auklā ap kaklu. Jums nav jāuztraucas, ka kaut kas var atgadīties ar to. Savienotāji ir pasargāti no putekļiem un maziem gružiem. Turklāt silikona apvalks darbojas kā drošības spilvens ar amortizāciju. Kad viedtālrunis nokrīt, maciņš to ne tikai pasargā no ārējiem bojājumiem, bet arī novērš iekšējos bojājumus. Trieciena spēku samazina silikons. Tātad ierīces dārgā iekšpuse necietīs.

Turklāt kamera ir aizsargāta. Tā ir padziļināta dažus milimetrus iekšā maciņā. Ja viedtālrunis nokrīt uz aizmugurējā vāciņa, objektīvs un stikls netiks sabojāti.

Kvalitatīvs maciņš nav kaprīze, bet gan nepieciešamība. Tas pasargā mobilo tālruni no bojājumiem un pagarina tā kalpošanas laiku. Turklāt Evelatus maciņš ar auklu piešķirs jūsu dzīvei vēl lielāku komfortu. Pateicoties spilgtajai, izturīgajai siksnai, mobilo tālruni tagad var ērti nēsāt ap kaklu. Šī iespēja patiks tiem, kuri bieži dodas pārgājienos, neizlaiž rīta skrējienus vai dodas pastaigā, ņemot līdzi somu.

Aukla ir pieejama divos materiālos: auduma un metāla

Evelatus maciņš ar auklu

Foto: Evelatus

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top