Visas ziņas

EveryPay ir nosaukta par vienu no visstraujāk augošajām tehnoloģiju kompānijām Eiropā

EveryPay ir nosaukts par vienu no visstraujāk augošajām tehnoloģiju kompānijām Eiropā

Igaunijā bāzētais digitālo maksājumu platformu līderis EveryPay, kas ir partneris arī Latvijas vadošajām bankām Swedbank un SEB, ikgadējā tehnoloģiju konkursā “Deloitte Fast 50” ir atzīts par vienu no Centrāleiropas visstraujāk augošajiem tehnoloģiju uzņēmumiem. Tas ir konkurss, kas apzin un izceļ 50 tehnoloģiju uzņēmumus, kuri visā reģionā attīstās visstraujāk.

Laika posmā no 2016. līdz 2019.gadam EveryPay apgrozījums pieauga septiņas reizes un tas nodrošināja uzņēmumam 35. vietu šī gada reitingā. EveryPay tika dibināts 2015.gadā un šobrīd tas ir lielākais tehnoloģiju uzņēmums Igaunijā, kas darbojas digitālo maksājumu risinājumu jomā. Ja pirmajā darbības gadā, izmantojot platformu, tika veikti maksājumi 1,87 miljonu eiro vērtībā, tad šogad kopējā maksājumu summa ir sasniegusi vairāk nekā 320 miljonus eiro.

Papildu Eiropas atpazīstamībai Iekļaušana Deloitte Fast 50 reitingā nozīmē to, ka EveryPay varētu nonākt arī Deloitte Fast 500 sarakstā, tādējādi pierādot sevi arī ārpus Eiropas. “Mēs ne tikai nepārtraukti attīstām EveryPay kā produktu un pakalpojumu šeit, Baltijas tirgū, bet arī ejam uz starptautisku paplašināšanos,” paskaidroja EveryPay izpilddirektors Lauri Teders. “Mūsu mērķis ir eksportēt savu maksājumu platformu uz citām Eiropas valstīm. Tas, ka tiekam nosaukts par vienu no reģiona spēcīgākajiem tehnoloģiju uzņēmumiem, liek mums justies novērtētiem un ir devis stimulu tālākai attīstībai.”

Deloitte Next vadītājs Agurs Jegi saka, ka Deloitte Estonia tirgū galvenokārt ir pazīstams kā revīzijas un finanšu konsultāciju pakalpojumu sniedzējs. “Līdz ar Deloitte Next komandas ierašanos Igaunijā šajā gadā, kuras uzmanības centrā ir tehnoloģiskās inovācijas, mēs esam pietuvojušies arī jaunās ekonomikas uzņēmumiem,” viņš apgalvo. “Es tiešām priecājos, ka no visiem Igaunijas uzņēmumiem, tas ir tāds tehnoloģiju uzņēmums, kā EveryPay, kurš ir iekļuvis mūsu programmā Deloitte Fast 50, jo tieši tie apvieno finanšu un tehnoloģisko inovāciju pasaules.”

EveryPay ir izstrādājis ērtu un drošu mākoņplatformu, kas uzņēmumiem palīdz pārvaldīt savus tiešsaistes maksājumus. Papildu bankas maksājumiem platforma arī pieņem karšu maksājumus, kā arī alternatīvus norēķinu veidus. Tas savukārt ļauj vietējiem e-komercijas uzņēmumiem iegūt starptautiskus klientus, kuriem vēl nav bankas konta Baltijas reģionā. EveryPay jaunākā attīstība ir maksājumu apstrāde, izmantojot uz banku API balstītus maksājumus. Tas ļauj uzņēmumiem apkalpot klientus no citām bankām, neprasot papildu bankas kontus. EveryPay maksājumu risinājumu izmanto vadošās bankas Baltijā, piemēram, SEB, Swedbank un LHV.

Konkurss “Technology Fast 50 Centrāleiropa“, kas norisīnās katru gadu, jau vairāk kā 20 gadus tiek organizēts ar vienu no pasaules lielākās konsultāciju firmas Deloitte atbalstu. Tas apkopo 50 visstraujāk augošos Centrāleiropas tehnoloģiju uzņēmumus publiskajā un privātajā sektorā, ņemot vērā to pārdošanas apjoma pieaugumu iepriekšējos četros gados.

EveryPay ir vienīgais Igaunijas uzņēmums, kas iekļuvis šī gada sarakstā. Pirmās vietas ieguvējs 2020.gadā bija Polijas programmatūras uzņēmums Packhelp S.A., kura pārdošanas apgrozījums pieauga par 9077%. Pilnu klasifikāciju var atrast tiešsaistē vietnē.

Informāciju sagatavoja Emīls Matisons, Junior Project Manager, Havas.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top