Tehnoloģijas

Evnia, jauns Philips monitoru un piederumu klāsts, kas no jauna definē spēļu noteikumus

Evnia, jauns Philips monitoru un piederumu klāsts, kas no jauna definē spēļu noteikumus

Ja ar pašreizējo realitāti tev nepietiek, radi savu,” saka Silvija Gatoni (Sylvia Gathoni AKA @thequeenarrow98), Kenijas pirmā profesionālā esporta pārstāve.

Spēļu nozarē noiets tāls ceļš. Kopš vienkāršās divdimensiju debijas 20. gadsimta 70-tajos un 80-tajos gados spēļu nozare pilnveidojusies tandēmā ar straujo digitālo tehnoloģiju evolūciju, kļūstot ne tikai par izklaides veidu kā tādu, bet par patiesi aizraujošu un unikāli piesaistošu sensoro nodarbi. Mūsdienās spēlētāji arvien vairāk sagaida, lai zīmols atspoguļotu viņu gaumju un vēlmju dažādību, pielāgojoties viņu identitātei. Tādējādi vadošais displeju speciālists un Philips monitori licences partneris MMD ar prieku paziņo par jaunā Evnia klāsta parādīšanos tirgū.

Spēlēšanas pieejamība visiem

Vārds Evnia (grieķu val.: Εύνοια) sastāv no eu (labs) un nous (prāts), kas burtiski nozīmē “labs prāts” un “gudra domāšana”. Evnia lieto kā nosaukumu, lai parādītu interesi vai kaut ko atbalstītu un aizsargātu. Bieži to izmanto veiksmes kontekstā. Spēlēt var ikviens, un Evnia, atbilstoši nosaukumam, atbalsta spēlēšanas prieka piedāvājumu katram.

Tipiska spēlētāja definīcija tagad pavisam atšķiras, tomēr stereotips par to, ka spēlēšana paredzēta tikai tīņiem, joprojām ir populārs. Lai kļūtu patiesi viesmīlīgu kopienu, bija nepieciešams zīmols, kas atbilstu ikvienam spēlētājam, liekot viņam justies kā neatņemamai grupas sastāvdaļai. Sākot ar savu unikālo dizainu, Evnia atšķiras no pārējiem tikai specifikācijā balstītajiem agresīvajiem modeļiem ar to, ka atgriež spēlēšanas prieku un aizrautību, pievēršot īpašu uzmanību emocionālajiem aspektiem.

“Philips monitori tiecas spēlēšanas prieku darīt pieejamu visiem. Mūsu mērķis attiecībā uz Evnia ir mūsdienu atšķirīgajiem spēlētājiem piedāvāt monitorus un piederumus, kas viņiem nepieciešami, lai maksimāli izbaudītu katru spēles sesiju gan attiecībā uz sniegumu un grafiku, gan arī uz lietotāja pieredzi kopumā. Evnia, atbilstoši nosaukumam, iedrošina spēlētājus izpausties spēļu sesijās un neaizmirst spēlēšanas oriģinālo mērķi,” stāsta Kseni Bairaktari (Xeni Bairaktari), MMD monitoru un displeju globālā mārketinga vadītāja un vecākā zīmola vadītāja ES.

Evnia klāsts atspoguļo savu mantru: “cita spēlēšanas kvalitāte”. Atkāpjoties no zināmā spēlēšanas stereotipa, Evnia šai jomai ienes svaigumu, augstu kvalitāti un eleganci. No produkta formas faktora līdz Ambiglow gaismu tehnoloģijai tā prioritāte noteikti ir gan emocionālie aspekti, piemēram, vizuālais aspekts, gan arī tehniskās priekšrocības. Izsmalcinātais dizains iederēsies jebkurā vidē, lieliski papildinot atpūtas zonu kādam, kas spēlē retāk, kā arī nevainojami pieskaņojoties ikviena patiesi aizrautīga spēlētāja personālā datora spēļu zonas iekārtojumam.

Evnia, jauns Philips monitoru un piederumu klāsts, kas no jauna definē spēļu noteikumus

Evnia produktu līnija piedāvā jaunu ekosistēmu, kuras pamatā ir monitori un perifērijas ierīces, ko raksturo veiktspēja un dizains.

Pirmais pieejamais modelis: Philips Evnia 34M2C7600MV

Philips Evnia monitori ir ikviena spēlētāja sapnis. Šī produktu klāsta stilīgais dizains pieskaņosies ikvienai telpai, kamēr lielie displeji burtiski aicinās spēlētājus sākt spēlēt. Pirmais Evnia modelis, izliektais Philips Evnia 34M2C7600MV monitors, piedāvā gandrīz sinemātisku pieredzi ar UltraWide Quad HD 3440 x 1440 rezolūciju un HDR1400. Monitora mini-LED fona izgaismojums ar 1,152 zonām sniedz uzlabotu papildu gaismas kontroli un kontrasta kontroli dziļākiem melnajiem toņiem un spilgtākiem baltajiem toņiem. Ambiglow tehnoloģija spēlēšanu padara vēl aizraujošāku. Vizuālajam sniegumam atbilstoša ir arī spēlēšanai nepieciešamā funkcionalitāte: ar 165 Hz atsvaidzes intensitāti, īpaši zemo ievades aizkavi, kā arī Adaptive-Sync tehnoloģiju pat visaktīvākās spēles būs iespējams spēlēt nevainojami un netraucēti.

Philips Evnia

Philips monitori vienmēr tiek izstrādāti, paturot prātā komfortu, un Evnia klāsts nav izņēmums. Philips Evnia 34M2C7600MV piedāvā lielu elastību savienojamībā ar USB-C portiem, kā arī KVM slēdzi un augstumā regulējamu stendu, lai pielāgotos lietotāja vēlmēm un nodrošinātu prātam un ķermenim aizraujošas spēļu sesijas.

Evnia monitoru klāsts, sākot ar šī modeļa laišanu tirgū, tiks papildināts ar turpmākiem augsta snieguma produktiem, proti, šādiem modeļiem: 42M2N8900 (42″ OLED platekrāns), 34M2C8600 (34″ QD OLED izliekts ekrāns) un 27M2C5500W (27″ VA izliekts ekrāns). Piedāvājumā arī ietilps inovatīvi un stilīgi piederumi: divas tastatūras (SPK8508 un SPK8708), divas peles (SPK9508 un SPK9708), divi austiņu modeļi (TAG5208 un TAG7208) un viens peles paliktnis (SPL7508). Pievienojieties mums jaunajā spēlēšanas laikmetā!

Cenas un pieejamība
Philips Evnia 34M2C7600MV būs pieejams no 2022. gada decembra 
par cenu €2069.
Philips Evnia 42M2N890034M2C8600 un 27M2C5500W būs pieejami 2023. gada janvāra vidū. To cenas, attiecīgi, būs €1959, €1849 un €579. Visi piederumi būs pieejami no 2023. gada jūnija.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top