Visas ziņas

Expanscape Aurora – dators ar septiņiem displejiem

Dators Aurora
Neparastas ierīces vienmēr ir interesantas. Īpaši tad, kad tas attiecas uz šķietami ikdienišķām lietām. Ar ko gan var pārsteigt klēpjdators? Ar neparastu krāsu? Spīdīgu vāciņu? Otru displeju? Tas viss jau ir bijis, taču septiņi ekrāni – tas jau ir kaut kas jauns.

Klēpjdatora ar septiņiem ekrāniem prototipu prezentējusi kompānija Expanscape, modeļa nosaukums – Aurora 7, un tas sver 12 kilogramus. Displeji arī nav šādi tādi: četri 17,3 collu 4K displeji un trīs 7 collu Full HD. Sistēmas paziņojumiem paredzēts mazais 1,44 collu ekrāns.

Procesors Intel Core i9-9900K, 64 GB operatīvā atmiņa, videokarte NVIDIA RTX 1060. Var izvēlēties arī citu procesoru: pieejami varianti ar AMD Ryzen 3950x un Intel Core i9-10900K.
Kompānijā cer samazināt svaru līdz 10 kg.

Portatīvais dators Expanscape Aurora

Datora displejiem ir paredzētas atsevišķas baterijas, bet autonomums nav tomēr liels –  tikai aptuveni stundu ilga darbība.
Diezin vai tas nonāks brīvā tirdzniecībā, un arī pārdevēja majaslapā nav pogas “Pirkt”. Taču var uzrakstīt ražotājam, iepriekš aizpildot konfidencialitātes vienošanos (Expanscape gan nevēlas runāt par to, cik maksā ierīce.

Avots: Expanscape

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top