Visas ziņas

Facebook atgriezīsies kriptovalūtu reklāma

Facebook kripto aizliegumsPiecus mēnešus pēc kriptovalūtu projektu reklāmas aizlieguma sociālais tīkls Facebook ir pārskatījis savu “politiku aizliegto produktu un servisu sfērā”, atkal ļaujot reklamēt kriptovalūtas (bet ne ICO vai binārās opcijas). Par to savā blogā paziņojis Facebook produktu vadības direktors Robs Lizerns. Viņš arī paziņoja par janvāra aizliegumu.

“Janvārī mēs paziņojām par jaunu politiku piemērošanu, kas vērstas uz tādu reklāmas sludinājumu aizliegumu, kādus izmanto finanšu produktu un servisu virzīšanai, un kurus bieži saista ar maldinošām praksēm – tādām kā binārās opcijas, monētu un kriptovalūtu sākotnējā izvietošana”, – viņš raksta, piebilstot, ka aizliegums bija īpaši plaša mēroga, lai nākotnē kompānija to varētu pārskatīt.

“Pēdējos mēnešos mēs izpētījām šīs politikas precizēšanas iespējas, lai atļautu dažus sludinājumus. Sākot ar 26. jūniju mēs atjaunināsim mūsu politikas un atļausim virzīt kriptovalūtas un ar tām saistīto saturu reklāmas devējiem, kuri saņēmusi iepriekšēju atļauju. Bet mēs atstājam spēkā aizliegumu saistībā ar bināro opciju un monētu sākotnējās izvietošanas virzīšanu”, – paskaidro Lizerns.

Reklāmas devējiem, kuri vēlas izvietot Facebook kriptovalūtu reklāmu, ir jāaizpilda speciāla forma, pēc tam sociālais tīkls pieņems lēmumu par viņu sludinājumu publicēšanas pieļaujamību. Lizerns atzīmē, ka, pieņemot lēmumu, viņa kompānija vadīsies pēc tādiem faktoriem – kā licenču esamība, pielaide tirdzniecībai publiskās fondu biržās utt.

“Šie ierobežojumi paredz, ka ne visiem, kas to vēlas, būs atļauts virzīt savus produktus”, – piebilst Facebook pārstāvis. “Svarīgi, lai mēs turpinātu dzēst maldinošu reklāmu, kas saistīta ar tamlīdzīgiem produktiem un servisiem, tāpēc, lūdzu, ziņojiet par saturu, kas pārkāpj reklāmas izvietošanas noteikumus mūsu platformā, nospiežot “Sūdzēties par reklāmu” jebkura sludinājuma labajā augšējā stūrī”.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top