Visas ziņas

Facebook Coin

2019. gada pirmajā pusē sociālais tīkls Facebook tomēr laidīs klajā savu digitālo aktīvu. Par to paziņojusi avīze New York Times, atsaucoties uz četriem anonīmiem avotiem.

Izdevums atzīmē, ka pašreiz Facebook Coin izstrādātāji vienlaikus risina pārrunas ar vairākām kriptovalūtu biržām par monētas turpmāko listingu.

Jāatzīmē, ka baumas par sociālā tīkla nodomu laist klajā savu tokenu parādījās jau pagājušajā gadā. Decembrī pat tika ziņots, ka Facebook nodrošinās maksājumu servisu kriptovalūtas izmantošanai caur ziņu nosūtīšanas lietotni WhatsApp.

Taču neviens no sociālā tīkla pārstāvjiem tā arī nav apstiprinājis izplatījušās baumas, tāpēc jaunums par Facebook centieniem laist klajā savu tokenu – kripto kopienā nodēvēts par vienu 2018. gada viltus ziņām.

Bet jāatzīmē, ka daži kripto entuziasti uz šīm baumām ir reaģējuši pozitīvi.

Piemēram, Morgan Creek dibinātājs Entonijs Pompliano Twitter raksta:

Ja Facebook laidīs klajā savu stablecoin, kuru – kā tiek ziņots- viņi izstrādā, tad tas ātri kļūs par vienu no lietotākajiem produktiem kripto sfērā. WhatsApp Indijā vien ir vairāk nekā 200 milj. lietotāju. Indijas varas iestādes cīnās ar kriptovalūtām, tāpēc viss būs ļoti interesanti.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top