Visas ziņas

Facebook gatavojas laist klajā kādu kriptovalūtu produktu?

Facebook Careers tehnoloģiju gigants tagad atvēris piecas pozīcijas blockchain speciālistiem

Facebook ir ļoti interesantas attiecības ar blockchain un kriptovalūtām. Šķiet, ka sociālo tīklu gigants nav velti tērējis laiku, kamēr cīnījās pret kriptovalūtu un ICO reklāmu, bet pakāpeniski gatavojies iziet blockchain un kriptovalūtu tirgū. Tīmekļa vietnē Facebook Careers tehnoloģiju gigants tagad atvēris piecas pozīcijas blockchain speciālistiem.
Ko Facebook nozīmē blockchain un kriptovalūtas? Atbildi uz šo jautājumu meklē kriptovalūtu entuziasti un Volstrītas investori. Kamēr FB oficiāli par to klusē – šķiet, ka piedāvātās pozīcijas liecina par to, ka kompānija drīzumā laidīs klajā kādus kripto produktus.
Tālāk parādīts ekrānuzņēmums ar Facebook vakancēm:

Facebook gatavojas laist klajā kādu kriptovalūtu produktu

  • datu apstrādes un analīzes speciālists;
  • IT inženieris;
  • programmēšanas inženieris (2);
  • produktu mārketinga vadītājs.

Produktu mārketinga vadītāja pozīcija pievērš īpašu uzmanību, jo liecina par kāda produkta izlaides plāniem. Tehnoloģiju tirgū tādus profesionāļus parasti nolīgst tieši pirms produktu laišanas klajā. Iespējams – Facebook jau ir gatavs kripto vai blockchain produkts!

Šīs mārketinga pozīcijas aprakstā Facebook saka: “Mēs meklējam pieredzējušu vadītāju mārketinga komandas izveidei, kas koncentrēta uz blockchain iespēju izpēti”.

Norādītas arī minimālās prasības – “pieredze ar maksājumiem vai blockchain”, kas – iespējams – norāda FB produkta potenciālo saistību ar maksājumiem.

Iepriekš jau tika ziņots, ka Davids Markuss ir pametis Coinbase direktoru padomi, lai koncentrētos uz Facebook slepeno blockchain produktu. Viņa pāriešana uz FB toreiz pārsteidza daudzus.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top