Visas ziņas

Facebook Šveicē reģistrē jaunu finanšu tehnoloģiju uzņēmumu

Facebook Šveicē reģistrē jaunu finanšu tehnoloģiju uzņēmumu

Sociālo mediju gigants Facebook ir izveidojis jaunu finanšu tehnoloģiju uzņēmumu Libra Networks LLC, saskaņā ar pieejamiem datiem Ženēvas komercreģistrā.

Facebook Global Holdings II Ženēvā 2. maijā reģistrēja uzņēmumu Libra Networks LLC. Kā norāda oficiālie dati, uzņēmums nodrošinās:

“…pakalpojumus finanšu un tehnoloģiju jomā, kā arī programmatūru un ar to saistītu infrastruktūru izstrādi un veidošanu, jo īpaši saistībā ar investīcijām, maksājumu veikšanu, finansēšanu, identitātes pārvaldību, datu analīzi, Lielajiem datiem, blokķēdi un citām tehnoloģijām.”

“Facebook” Amerikas Savienoto Valstu Patentu un preču zīmju birojā jūnijā reģistrēja preču zīmi “Libra”, kas, kā tiek ziņots, bija daļa no uzņēmuma slepenā kriptoprojekta. “Facebook” ir arī nolīguši divus kriptovalūtas atbilstības ekspertus, kuri agrāk strādāja lielākajā kriptovalūtas biržā Coinbase. Anonīmi avoti apgalvo, ka Facebook 2019. gada trešajā ceturksnī plāno izdot savu stabilo koinu.

Nesenajā kriptokonferencē „Consensus 2019” Polychain Capital izpilddirektors Olafs Karlsons-Vī (Olaf Carlson-Wee) norādīja, ka stabilajam koinam būtu jābūt balstītam uz publisku, atvērta koda infrastruktūru. Karlsons-Vī uzskata, ka tas būtu uzņēmuma interesēs, ņemot vērā nesenos strīdus ap sociālo mediju platformu:

“Es domāju, ka, ņemot vērā visas problēmas, ar kurām Facebook ir saskāries saistībā ar platformu un pārējām lietām, es domāju, ka patiesībā “Facebook” būtu stratēģiski jāizveido publisku infrastruktūru. Un šo publisko infrastruktūru var integrēt visās Facebook platformās, kas, protams, būtu patentētas. Bet es domāju, ka šī publiskā infrastruktūra, ja viņi nemēģinās to pārņemt savā īpašumā, nodrošinās viņiem vislielākos panākumus.”

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top