Visas ziņas

Facebook nespēs konkurēt ar bitkoinu

Facebook slepus strādā pie jaunas kriptovalūtas izveides

Nesen reportieri Nataniēls Popers un Maiks Īzaks norādīja New York Times, ka Facebook slepus strādā pie jaunas kriptovalūtas izveides, kas varētu konkurēt ar bitkoinu attiecībā uz vienādranga digitāliem maksājumu pakalpojumiem, nodrošinot uzticamību un liela mēroga drošību, to, ko bitkoina tīkla arhitektūrai nav izdevies izveidot

Facebook šobrīd strādā pie ļoti gaidīta, tomēr pagaidām slepena projekta. Kompānija plāno izveidot kriptovalūtu, kuru WhatsApp lietotāji (Whatsapp pieder kompānijai Facebook) varēs nosūtīt saviem draugiem un ģimenei ar konfidencialitātes nodrošinājumu.”

Ārštata žurnālists Bilijs Bambro žurnālam Forbes ir izteicis savu viedokli attiecībā uz Marka Zakenberga “Facebook” vīziju kā uzticamu digitālo zīmolu drošiem un privātiem ziņojumiem un maksājumiem starp lietotājiem.

  • Maz ticams, ka jaunajai kriptovalūtai izdosies mainīt to, ko nebija izdevies panākt ar bitkoinu. Bitkoins jebkurā gadījumā jau ir guvis panākumus.  Tas ir līdz šim nozīmīgākais publiskās atslēgas kriptogrāfijas produkts vēsturē.
  • Pagatavojiet popkornu un baudiet šovu. Facebook mēģinājums izveidot savu kriptovalūtu būs tik pat neveiksmīgs, kā Google mēģinājums izveidot sociālo mediju platformu Google Plus.
  • Vai ir iespējams uzticēt Facebook pārvaldīt jūsu maksājumus? Vai Zakenbergs uzskata, ka mēs esam zaudējuši saprātu?
  • Vai tiešām šī kriptovalūta varētu konkurēt ar jau pastāvošu maksājumu sistēmu, kurā ir iespējams nosūtīt dolārus un bitkoinus – tieši tādu digitālās valūtas sistēmu, kādu cilvēki ir vienmēr vēlējušies?

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top