Visas ziņas

Facebook prezentē savu maksājumu sistēmu

Facebook prezentē savu maksājumu sistēmu

Kompānija Facebook prezentējusi vienotu online maksājumu sistēmu ar nosaukumu Facebook Pay, kas paredzēta sociālajam tīklam, Instagram, Messenger un WhatsApp. Avots

“Cilvēki jau veic maksājumus, izmantojot mūsu lietotnes, lai iepirktos, ziedotu un nosūtītu viens otram naudu. Facebook Pay vienkāršos šīs transakcijas, turpinot nodrošināt maksājumu datu aizsardzību,” – teikts Facebook paziņojumā.

Maksājumu sistēma tiks aktivizēta šonedēļ – sākumā tikai Facebook un Messenger, un tikai ASV iedzīvotājiem. Nākotnē to plāno ieviest arī citās valstīs (kad tieši – netiek precizēts). Facebook Pay atbalsta vairuma maksājumu sistēmu kartes un maksājumus PayPal.

“Facebook Pay – daļa no kompānijas darba ērtākas, pieejamākas un drošākas tirdzniecības izveidošanā mūsu lietotņu lietotājiem. Maksājumu sistēma padarīs vieglākas transakcijas mūsu lietotnēs, turpinot nodrošināt jūsu maksājumu informācijas drošību”, – komentē Facebook virzienu Marketplace un Commerce viceprezidente Debra Ljū.

Facebook Pay atbalsta debeta un kredīta karšu, un arī PayPal maka  piesaisti. Maksājumu apstrādei sistēma izmanto arī PayPal un Stripe.

Kompānija Facebook uzsver, ka jaunā maksājumu sistēma nav saistīta ar kriptovalūtu Libra un online maku Calibra, par kuru izveidi tika paziņots jūnijā.

Tikmēr Facebook negrasās aktivizēt Libra bez regulatoru apstiprinājuma.

Bet ASV Finanšu ministrija joprojām pēta ar šo kriptovalūtu saistītos riskus.

Turklāt piecas Eiropas valstis ir izveidojušas koalīciju pret Libra.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top