Visas ziņas

Facebook samaksās 10 000 $ Libra koda “uzlauzējiem”

Facebook samaksās 10 000 $ Libra koda "uzlauzējiem"

27. augustā kompānija Facebook paziņoja, ka ir gatava izmaksāt līdz 10 000 $ ikvienam, kurš pratīs atrast caurumus digitālās valūtas Libra drošības sistēmā. Attiecīgs paziņojums tika publicēts projekta blogā.

Izstrādātāju komanda aktivizēja programmu Libra Bug Bounty, kurā varēs piedalīties kiberdrošības speciālisti no visas pasaules.

Kompānijas paziņojumā teikts:

“Kad mēs izstrādājām blockchain Libra – drošība bija pirmajā vietā. Ja cilvēki paļausies uz Libra savās ikdienas finanšu operācijās, tad ir ļoti svarīgi, lai aiz tā stāvošā infrastruktūra būtu uzticama un droša. Tas ir viens no iemesliem, kādēļ mēs iepriekš dalījāmies ar mūsu plāniem un atklājām Libra Blockchain un Libra Core agrīnās versijas izejas kodu ar licenci Apache 2.0. […] Tas mums palīdzēs strādāt pie uzticamas un drošas aktivizēšanas”.

Facebook jau iepriekš piesaistīja speciālistus, lai atklātu Libra koda trūkumus. Tad kompānijai palīgā nāca 50 eksperti. “Tas mums palīdzēja precīzi iestatīt programmu pirms tās atklāšanas plašākai auditorijai”, – paskaidroja kompānijā.

Tagad atrast kļūdas Libra kodā varēs visi, kas vēlēsies un aizpildīs īpašu formu vietnē.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top