Stellar

Facebook noliedz baumas par sadarbību ar Stellar

Facebook noliedz baumas par sadarbību ar Stellar

Facebook pārstāvji atspēkojuši informāciju par savas kriptovalūtas izveidi sadarbībā ar Stellar. Kompānijas tehniskā nodaļa neplāno monētas forku un neizstrādā jaunu blockchain. Par to raksta CCN.

Facebook saistīts ar kripto?

Pagājušajā nedēļā internetā parādījās iekšējā informācija par Facebook un Stellar sadarbību. No anonīmiem avotiem izskanēja baumas par to, ka Facebook Messendger izstrādātājs Deivids Markus slepus strādā pie savas kriptovalūtu kompānijas.

Tagad Facebook pārstāvji ir pilnībā atspēkojuši šo informāciju.

Mēs nepiedalāmies nekādās pārrunās ar Stellar un neizstrādājam kriptovalūtu uz viņu blockchain bāzes.

Uzreiz pēc šim ziņām Markus attiecās no posteņa Coinbase direktoru padomē, lai neradītu interešu konfliktu starp kompānijām.

Tā kā es strādāju blockchain izpētes nodaļā Facebook, es nolēmu, ka būtu pareizi atteikties no sava amata Coinbase. Mani ļoti iespaidoja talants un sniegums, ko biržas komanda parādīja laikā, kad atrados amatā. Es vēlu viņiem panākumus nākotnē, viņi to noteikti ir pelnījuši.

Atgādinām, ka martā Facebook vadība paziņoja par Markusa iecelšanu nodaļas vadītāja amatā. Pēc tam internetā parādījās baumas par to, ka kompānija plāno izveidot savu kriptovalūtu. Nav izslēgts, ka Markus un viņa komanda pie tā strādāja visus piecus mēnešus. Pagaidām skaidrs ir viens – nav nekādas saistības ar  Stellar izstrādes procesu.

Līdz pat šim mēs atrodamies iespējamo blockchain pielietojumu apspriešanas agrīnajā stadijā. Pagaidām mums nav nekā, ar ko dalīties ar sabiedrību. 

Pārsteidzoši – bet šī ziņa gandrīz neietekmēja Stellar. Kriptovalūta samērā labi turas “lāču tirgū”. Attiecībā pret bitkoinu – šogad monētas vērtība joprojām ir janvāra tirdzniecības līmenī.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top