Bez tēmas

Facebook uzsāk bloķēt koronavīrusa zāļu reklāmas

Facebook uzsāk bloķēt koronavīrusa zāļu reklāmas

Facebook turpina bloķēt dezinformāciju par koronavīrusu.  Tiek bloķētas reklāmas par zālēm vīrusa ārstēšanai un profilaksei.

Kas ir zināms

Kompānija Facebook ir aizliegusi reklāmas, kas sola izārstēt no koronavīrusa vai arī veicina paniku iedzīvotājos. Uzņēmums ir ieviesis tos pašus noteikumus arī savai platformai Marketplace, kurā Facebook lietotāji var pirkt un pārdot produktus. Facebook pārstāvji arī informēja, ka vēlas pārtraukt produktu reklāmas, kas rada “steidzamības sajūtu”, piemēram ziņojumi par ierobežotām piegādēm. Vēl vienu grupa ir reklāmas – kur tiek apsolītas ārstniecības vai profilakses garantijas.

Facebook nostāja par koronavīrusa dezinformāciju ir līdzīga uzņēmuma politikai pret vakcināciju. Pagājušajā gadā Facebook paziņoja, ka izslēgs reklāmas no grupām un lapām par tēmu  “vakcinācija”.  Janvārī Buzzfeed News ziņoja, ka platformā tomēr parādās vakcinācijas sludinājumi. Varbūt situācija atkārtosies un visas reklāmas nebūs bloķētas, taču mēs ceram, ka lielākā daļa dezinformācijas pazudīs.

Avots: The Verge

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top