Malta AI & Blockchain samits 2019
18:00 maijs 22, 2019 to 17:00 maijs 25, 2019
Viesnīca Hilton Malta, Vjal Portomaso St Julian's PTM, 01, Malta Get directions

Pasākums tiks organizēts atsaucoties uz iepriekšējo veiksmīgi organizēto samitu 2018. gada novembrī, kurā piedalījās Skots Storneta, Džons Makafi, Hovards un Teilors Vinklvosi, un humanoīdais robots Sofija. Pasākums šogad norisināsies no 22.-24. maijam, un būs paredzēts sociālās ietekmes tēmai un Satoši vīzijas integrēšanai blokķēdes tehnoloģijā, lai veicinātu sociālo ietekmi sabiedrībā, nodrošinot decentralizētu ekosistēmu transakciju veikšanai.

2019. gadā Maltas valdība ieviesīs ceturto regulējošo likumprojektu.  Turklāt izveidotā darba grupa strādā visu diennakti, lai palīdzētu atbalstīt uzņēmumus, kas darbojas mākslīgās inteliģences jomā. Šī iemesla dēļ Maltas AI & Blockchain samita organizatori ir paplašinājuši pasākuma apjomu un uzaicinājuši arī pārstāvjus no Big Data, IoT un Quantum Technology, lai rīkotu vērienīgas diskusijas par pasaules tehnoloģiju mainīgo potenciālu. Maltas Blockchain samits ir nozīmīgs notikums, kuru nedrīkst palaist garām.

 

Runātāji: HON. JOSEPH MUSCAT - Prime Minister of Malta; HON. SILVIO SCHEMBRI - Parliamentary Secretary - Financial Services; TIM DRAPER - Founder - Draper Associates/DFJ/Draper University; ROGER VER - Angel Investor; BEN PARR - Co-Founder & President - Octane AI; VIVEK RAMASWAMI - Vice President - Redpoint Ventures un daudzi citi...

 

Papildus informācija
Ieejas biļetes uz pasākumu

Organizer

Export

Location

Share our event

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

To Top