Visas ziņas

Fenner Dunlop ir panācis vienošanos par Technobalt Eesti iegādi

Fenner Dunlop ir panācis vienošanos par Technobalt Eesti iegādi

Fenner Dunlop (Fenner Dunlop Holdings Limited), kas ir daļa no Michelin uzņēmumu grupas, ir paziņojis, ka ir panākta vienošanās par to, ka Michelin Group iegādāsies visu Technobalt Eesti OÜ (Technobalt) akciju kapitālu. Technobalt Eesti OÜ ir viens no lielākajiem transportieru pakalpojumu, uzturēšanas un komponentu nodrošinātājiem Baltijas valstīs. 1994. gadā nodibinātais Technobalt galvenokārt darbojas Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. Šis stratēģiskais lēmums atbilst grupas pašreizējai attīstības stratēģijai transportieru pakalpojumu un risinājumu jomā ar mērķi paplašināt to sasniedzamību Baltijas valstīs.

“Technobalt gadu gaitā ir ieguvis izcilu reputāciju, sniedzot kvalitatīvus pakalpojumus transportieru sistēmu uzstādīšanā, kā arī pilnas apkopes pakalpojumus. Mēs esam sapratuši, ka vislabākais ceļš uz izaugsmi un drošību, kuru vēlamies sasniegt reģionā, ir spēku apvienošana ar uzņēmumu, kura esošie pakalpojumi un kvalitātes kultūra ir līdzīga mūsējai,” stāsta Dr. Edwin R. Have RA, Fenner Dunlop izpilddirektors.

Uz Technobalt iegādi attiecas ne tikai darījuma noslēgšanas nosacījumi, bet arī Igaunijas konkurences iestāžu apstiprinājums. Paredzams, ka darījums tiks noslēgts aprīlī, tomēr tas ir atkarīgs no normatīvā apstiprinājuma. Pēc tā noslēgšanas Technobalt kļūs par Michelin grupas daļai pilnībā piederošu meitas uzņēmumu.

Michelin ir globālās riepu industrijas tehnoloģiju līderis. Michelin grupa ražo un izplata riepas pasažieru un kravas automašīnām, lidmašīnām, velosipēdiem, lauksaimniecības un būvniecības mašīnām un motocikliem, kā arī ceļvežus, kartes, atlantus un interneta pakalpojumus (ViaMichelin.com). Grupas juridiskā adrese ir Klermonferāna Francijā. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 114 tūkstoši darbinieku visā pasaulē, un tas darbojas 171 valstī.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top