Visas ziņas

Fenner Dunlop pabeidz Technobalt Eesti iegādi

Fenner Dunlop pabeidz Technobalt Eesti iegādi

Fenner Dunlop ar Michelin grupas starpniecību ir pabeidzis Technobalt Eesti iegādi, ievērojot 2021. gada 11. februārī paziņotos nosacījumus, pēc visu darījumam nepieciešamo apstiprinājumu saņemšanas.

Technobalt, kura galvenā mītne atrodas Tallinā (Igaunijā), ir filiāles Latvijā un Lietuvā, un tas ir ievērojams atbalsta pakalpojumu sniedzējs konveijeru operatoriem. Viņu pašreizējā tirdzniecības un pakalpojumu tīklā ir iekļauti rūpniecības uzņēmumi Baltijas nozīmīgākajos reģionos. Technobalt pakalpojumu plašais klāsts iekļauj lentu salaišanu (tostarp PVC un PU lentēm), trīšu apdari, apkopi un konveijeru renovāciju. Viņu galvenās darbības jomas ir atkritumu apsaimniekošana, kalnrūpniecība, akmeņlauztuves, enerģētika un papīra rūpniecība, kas lieliski sader ar Fenner Dunlop pakalpojumu nodaļu, kas ir pazīstama kā Dunlop Service International.

Lai gan Technobalt (tāpat kā citas Fenner Group daļas) būs Michelin grupas daļa, no stingri funkcionālā viedokļa tā kļūs par jaunu Dunlop Service International darbību ar atbildību par Baltijas valstīm. Dunlop Service International ir pasaules mēroga tirdzniecības un pakalpojumu centru tīkls, kas darbojas Nīderlandē, Lielbritānijā, Itālijā, Spānijā, Apvienotajos Arābu Emirātos, Ganā un Marokā. Gadu gaitā, strādājot plašā dažādu nozaru laukā, ir izveidojusies tā apskaužamā pakalpojumu kvalitātes reputācija.

– Apvienojot spēkus Michelin paspārnē un pilnībā izmantojot Technobalt un Dunlop Service International attiecīgo kompetenci, mēs varam nodrošināt savu pakalpojumu un uzturēšanas nodaļu izaugsmi ar klasē labākajiem pakalpojumiem un inovatīviem produktiem – Hanss Dervigs (Hans Derwig), Dunlop Service International.

Pateicoties tirgus izpētei un Fenner Dunlop, Michelin un Technobalt Eesti savstarpējām diskusijām, ir identificētas ievērojamas iespējas.

Michelin ir globālās riepu industrijas tehnoloģiju līderis. Michelin grupa ražo, pārdod un reklamē riepas pasažieru un kravas automašīnām, lidmašīnām, velosipēdiem, lauksaimniecības un būvniecības mašīnām un motocikliem, kā arī ceļvežus, kartes, atlantus un interneta pakalpojumus (ViaMichelin.com). Grupas juridiskā adrese ir Klermonferāna Francijā. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 114 tūkstoši darbinieku visā pasaulē, un tas darbojas 171 valstī.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top