Visas ziņas

Pēc dažām nedēļām būs pieejams kompānijas Fidelity Investments bitkoinu drošības garantijas pakalpojums

Kompānija Fidelity Investments martā plāno piedāvāt bitkoinu drošības garantijas pakalpojumu, lai cilvēkos vairotu uzticību kriptovalūtai un varētu mazināt nepārliecību saistībā ar tās tirdzniecību.
“Pašlaik mēs piedāvājam pakalpojumu noteiktam klientu skaitam, jo mēs turpinām strādāt pie mūsu sākotnējo plānu realizēšanas,” apgalvo kompānijas pārstāvis.
Turpmākajos pāris mēnešos mēs prioritizēsim mūsu perspektīvākos klientus, ņemot vērā viņu vajadzības, pastāvošo jurisdikciju un citus nozīmīgus faktorus.
Avots, kurš ir pietuvināts jaunajam uzņēmumam, otrdien pavēstīja CoinDesk, ka kompānijas Fidelity Investments jaunais bitkoinu drošības garantijas pakalpojums jau ir izveidots, kā arī tiek domāts par digitālo aktīvu drošu pārvaldījumu.

Pagājušā gada oktobrī Bostonā esošā finanšu pakalpojumu kompānija Fidelity Investments ar 7,2 triljoniem vērtiem pārvaldībā esošiem digitālajiem aktīviem un 27 miljoniem klientu, paziņoja par saviem plāniem ieiet kriptovalūtas tirgū, ņemot vērā ievērojamo pieprasījumu pēc kriptovalūtas.
Tajā pat laikā Fidelity Investments izveidoja apakšuzņēmumu Fidelity Digital Assets, kas būtu atbildīgs par digitālo aktīvu pārvaldību. Tāpat tika paziņots, ka jauno uzņēmumu vadīs Toms Džesops, bijušais kompānijas Goldman Sachs finanšu pārvaldnieks ar 17 gadu pieredzi savā darbā, kurš pameta Volstrītu, lai 2017. gadā kļūtu par jaunā uzņēmuma Chain preizdentu un vēlāk par finanšu pārvaldnieku kompānijā Fidelity Investments.
Vadoties pēc viņa sacītā intervijā žurnālam the Banker, ir saprotams, kāpēc lielās finanšu kompānijas, kā arī kriptovalūtas entuziasti varētu novērtēt Džezopa darbu.

Triljonu dolāru vērtā digitālo aktīvu pārvaldības kompānija Fidelity Investments vēlās nodrošināt nepieciešamos risinājumus un tehniskās iespējas, lai atrisinātu problēmas, ar kurām saskaras institucionālie investori, kas vēlās divertificēt uzkrājumus savos kriptovalūtas portfeļos.
“Mēs ievērojām, ka pastāv noteiktas lietas, kuras uzņēmumiem ir nepieciešamas un, kuras var nodrošināt tikai kompānija Fidelity Investments,” Džesops norādīja CNBC. “Mums ir tehnoloģijas un resursi, kurus pārvirzijām no citām Fidelity Investments pozīcijām – mēs varam pārpozicionēt visas mūsu lielās kompānijas resursus.”
Fidelity Digital Assets ir “kompānijas līmeņa platforma ar pilnu pakalpojumu klāstu, kas pārvalda investīcijas digitālos aktīvos, nodrošinot ērti pieejamus, uzņēmuma līmeņa digitālo aktīvu investīciju pakalpojumus.”
Kompānija Fidelity Investments jau kopš pagājušā gada plāno piedāvāt lielāko kriptovalūtu uzglabāšanas risinājumus bezsaistē. Lai pārbaudītu pakalpojumu funkcionalitāti, sākumā pakalpojumu risinājumiem tiek izmantoti bitkoini, tāpat kompānija apņemas pārvaldīt kriptovalūtas pārdošanas risinājumus un citus saistītus pakalpojumus, it īpaši, kas attiecās uz kriptovalūtas investīcijām.

Kā pagājušajā gadā CNN norādīja Džozefs Jangs:
Lielākā daļa no ASV vadošo finanšu institūciju veidotās infrastruktūras tiek pielāgotas institucionālajiem inestoriem, kas cenšas ieguldīt vismaz 5 miljonus dolāru kriptovalūtas tirgū, kas ir minimālais ieguldījumu slieksnis Coinbase Custody.
Ziņas par jauno Fidelity Investments bitkoinu drošības garantijas pakalpojumu ir ļoti labas, ņemot vērā to, ka kriptovalūtas tirgus sāk atgūties no samērā sarežģītā 2018. gada, kas bija arī saistīts ar bailēm par iespējamo bitkoinu cenas lejupslīdi, kas izraisītu “kripto-ziemu”.
Taču kriptovalūta noteikti vairs nav saistīta ar apmātiem matemātikas rēķinātājiem un valdību neatbalstošiem kripto-anarhistiem.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top