Tehnoloģijas

Fidelity saskata “digitālās naudas” Ethereum potenciālu

Fidelity saskata "digitālās naudas" potenciālu Ethereum

Fidelity analītiķi ir secinājuši, ka Ethereum ir iespēja kļūt par “ienākumus nesošu aktīvu”.

Ieguldījumu fonds Fidelity ir publicējis analītisku ziņojumu par pasaulē otro visvairāk kapitalizēto kriptovalūtu Ethereum. Organizācijas eksperti ir secinājuši, ka Ethereum ir potenciāls kļūt par “digitālo naudu”, kā arī iespēja kļūt par “ienākumus ģenerējošu aktīvu”.

Fakts, ka uz Ethereum blokķēdes tiek veidotas dažādas decentralizētas lietojumprogrammas (dApps), pats par sevi piešķir aktīvam pievienoto vērtību. Tomēr “lielākā vērtība ir tāda, ka mēs saskaramies ar platformu, kas kā maksāšanas līdzekli izmanto savu kriptovalūtu ETH“.

Runājot par to, kas ietekmē ETH cenu, fonda eksperti secina, ka viens no svarīgākajiem faktoriem ir Ethereum blokķēdes izmantošanas pakāpe, kā arī piedāvājuma un pieprasījuma stāvoklis šo aktīvu tirgū. Savukārt šos faktorus ietekmē arī tas, ka Ethereum algoritms tika pārslēgts uz Proof-of-Stake koncepciju, kas noveda pie tā, ka ETH turētāji var saņemt ienākumus, kas pieaug atbilstoši Ethereum blokķēdes izmantošanas pakāpei.

Fonda eksperti uzsver, ka Ethereum nav statisks aktīvs, tas regulāri mainās savu atjauninājumu (hardforku) dēļ. Tomēr, tā kā nav iespējams iepriekš pateikt, kādi būs atjauninājumi tuvāko gadu laikā, tas tomēr rada zināmu risku, jo aktīva cena var strauji kristies, ja kādu atjauninājumu šīs kriptovalūtas turētāji neuztvers pozitīvi.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top