Ethereum Classic

Finansēšanas problēmu dēļ slēgts ETCDev.

Vadošā Ethereum Classic izstrādes kompānija paziņojusi par savu slēgšanu

Vadošā Ethereum Classic izstrādes kompānija paziņojusi par savu slēgšanu. ETCDev dibinātājs un ģenerāldirektors Igors Artamonovs savā Twitter pastāstījis, ka kompānijai nav citas izvēles un nāksies nekavējoties pārtraukt darbību. Līdzekļu trūkums darbības izdevumiem un kriptoaktīvu vērtības straujā krišanās izraisījusi ETCDev finansiālo nestabilitāti. Kompānija vērsās pie kopienas un potenciālajiem investoriem ar lūgumu par papildu finansējumu, tomēr īstermiņa vajadzību apmierināšanai līdzekļu nepietika.
Pēc Artamonova teiktā – kompānija vairākas nedēļas centās piesaistīt finansējumu. Tādu soli daļēji izprovocēja skaidras naudas līdzekļu krīze kompānijas rīcībā, ko papildināja relatīvi pēkšņais kripto tirgus sabrukums. Artamonovs arī pastāstīja par apzinātu apvērsumu kompānijā. Saskaņā ar informāciju – ETCDev projektu vadītājs Darsi Reno ilgu laiku nopludināja svarīgu iekšējo informāciju DFG un ETC Labs – lieliem ETCDev investoriem. Darsi Reno pēkšņi aizgāja uz ETC Labs, veicinot varas sagrābšanu pār ETCDev un galvenajām ETC kopienām Github.

Monēta Ethereum Classic parādīja ievērojamu pieaugumu pēc listinga Coinbase. Kopējā kapitalizācija sasniedza 600 miljonus dolāru.
Bet daži pēdējie mēneši attiecībā pret ETC un citām kriptovalūtām izrādījās īpaši nežēlīgi. Kopš augusta sākuma kurss kritās no 16,5 līdz aptuveni 4,7 dolāriem. Vairāk kā pusi vērtības ETC pazaudēja kripto tirgus lielās lejupslīdes laikā novembrī.
Kompānijai ETCDev kā monētas ETC galvenajai izstrādātājai tas nozīmēja ievērojamu aktīvu zaudēšanu. Kompānijas iespējas finansēt jaunus projektus un attīstīt jau esošos pēc Emerald Wallet tipa bija stipri ierobežotas. Baumas par kompānijas ETCDev finansiālajām grūtībām klīda jau sen, bet tagad informācija apstiprinājusies oficiāli.

Ethereum Clasic cena, pēc šāda paziņojuma, biržās sāk slīdēt uz leju, bet jāatceras, ka ETCdev komanda nav vienīgie, kuri strādā pie Ethereum Clasic projekta. Salīdzinājumam – Bitcoin īsti tādu komandu pat nav. Ir daudz individuāli izstrādātāji un viss notiek.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top