Visas ziņas

Fonds Grayscale iesaka iegādāties bitkoinus, taču paši uzkrāj XRP

Grayscale un XMR

Janvāra sākumā investīciju fonds Grayscale ieguldījumu prezentēja savu “Instrukciju par kriptovalūtām finanšu padomniekiem”, kurā tika izklāstītas bitkoina galvenās priekšrocības – salīdzinot ar citiem aktīviem.

Eksperti uzskata, ka pašlaik visizdevīgākā investīcija joprojām ir bitkoins. Vispirms jau tas saistīts ar investoru paaudzes nomainīšanos. Jaunie un ambiciozie biznesmeņi centīsies palielināt savu bagātību, ieguldot kriptovalūtās, kas spēj ģenerēt ātru un lielu peļņu.

“Pēc aprēķiniem – nākamo 25 gadu laikā vairāk nekā 68 triljoni dolāru pāries no vecākās paaudzes jaunajai paaudzei, un investīciju kapitāli sāks pārplūst nekorelētos aktīvos – tādos kā bitkoins. Aptauja parādīja, ka mileniāļi daudz biežāk pērk, tur un izmantot bitkoinu, tomēr to lielākā daļa vēl nav sasnieguši karjeras augstāko punktu”, – teikts dokumentā.
Neraugoties uz to, ka bitkoins sasniegs savu popularitātes augstāko punktu līdz ar mileniāļu ienākšanu tirgū, jau tagad 80% aptaujāto Amerikas investoru ieguldītu vairākus tūkstošus dolāru bitkoinā, ja viņiem par to būtu vairāk informācijas un zināšanu. Saskaņā ar Grayscale datiem – 83% investoru ir gatavi veikt nelielu investīciju bitkoinā pirms lielāka ieguldījuma veikšanas. Vēl 79% investoru ir gatavi ieguldīt bitkoinā, lai investētu ilgtermiņā.

Grayscale speciālisti ir arī pārliecināti, ka bitkoina ēra vēl nav iestājusies, un tagad ir īstais laiks investēt šajā aktīvā. Atzīmēsim, ka 2020. gadā Grayscale iegādājās bitkoinus vairāk nekā 9 mljrd. $ apmērā.

Tomēr investīciju fonda Grayscale portfelī ir ne tikai bitkoins. Kompānija aktīvi investē arī ETH, LTC, Bitcoin Cash, Zcash un citās. Un pirms Jaungada svētkiem Grayscale iegādājās 12,48 milj. XRP tokenu, palielinot savu portfeli līdz 38,8 milj. monētu.

Avots: Beincrypto

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top