Biržas

Fondu blockchain: kā iegādāties Apple un Google akcijas par kriptovalūtu?

kā iegādāties Apple un Google akcijas par kriptovalūtu

Baltkrievijas jaunuzņēmums atklājis savu tirdzniecības platformu, kas ļauj investoriem iegādāties tradicionālā fondu tirgus tokenizētas akcijas par kriptovalūtām. Ar laiku Currency.com komanda plāno nodrošināt vairāk nekā 10 tūkstošus digitālo vērtspapīru veidu dažādos tirdzniecības pāros. Tiesa – projektam sākoties, būs pieejamas tikai 150 vispopulārākās pazīstamu kompāniju akcijas.
Investēšanas process tradicionālajos aktīvos nedaudz atšķiras no naudas ieguldīšanas kripto. Lai nopirktu Google vai Amazon akcijas, parastam cilvēkam jābūt samērā lielam kapitālam un jāsadarbojas ar brokeriem.
Taču tagad, lai veiktu tirdzniecības operācijas, var pat nekonvertēt savus bitkoinus atpakaļ uz fiat. Tā vietā lietotājs spēj iegādāties biržas tokenus, kuru vērtība piesaistīta lielo kompāniju īsto akciju cenai. Citiem vārdiem sakot – viena Apple tokena vērtība būs tikpat dolāru, cik Apple parastā akcija. Turklāt tokenus varēs iegādāties par BTC vai ETH.
Lai nodrošinātu caurskatāmību un drošību savā platformā, Currency.com komanda ieviesīs stingrus KYC un AML noteikumus. To izpildi kontrolēs firmas – Elliptic, Chainanalysis un Coinfirm.
Atgādinām – iepriekš šajā mēnesī Igaunijas biržas DX Exchange pārstāvji arī paziņoja par tirdzniecības uzsākšanu ar slavenu uzņēmumu tokenizētām akcijām. Normālai tokenu darbībai tirdzniecības platformas vadība plāno izmantot savus smartkontraktus uz Ethereum bāzes.
2018. gadā Singapūras Naudas un kredītu pārvalde – de facto valsts centrālā banka – noslēdza partnerību ar Deloitte, Anquan un NASDAQ, lai izstrādātu jaunus tehniskos risinājumus, kas ļaus momentāni mainīt digitālos vērtspapīrus pret kriptovalūtām. Visai iespējams, ka tradicionālo aktīvu globālā pāreja uz blockchain notiks jau tuvākajos gados.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top