Valūtas

Forbes: Džeka Dorsija aiziešana no Twitter nāks par labu bitkoinam

Džeka Dorsija aiziešana no Twitter nāks par labu bitkoinam

Bitkoina piekritēja Džeka Dorsija iespējamā atkāpšanās no Twitter izpilddirektora amata ļaus viņam veltīt vairāk laika un pūļu vadošās kriptovalūtas popularizēšanai. Tādu viedokli paudis Forbes.

Iepriekš kļuva zināms, ka investīciju kompānija Elliott Management, kurai pieder būtiska daļa Twitter, plāno panākt Dorsija atlaišanu.

Papildus Twitter – viņš vada maksājumu kompāniju Square, kurai ir kriptovalūtu struktūrvienība Square Crypto. Elliott Management dibinātāja Pola Singera lēmums daļēji pamatojas uz to, ka Dorsijs savas pūles sadala starp diviem uzņēmumiem.

  1. gada ceturtajā ceturksnī lietotne Square Cash App gandrīz pusi ieņēmumu ieguva no bitkoinu pārdošanas. Tie bija 178 milj. $, bet bruto peļņa – 3 milj. $.

Izmantojot Cash App, iepriekšējā ceturksnī tika pārdoti BTC par 148 milj. $, bet ceturksni iepriekš – par 125 milj. $.

Dorsijs iepriekš pareģoja bitkoinam “natīvas interneta valūtas” nākotni”. Viņš investēja ne tikai pirmajā kriptovalūtā, bet arī blokķēdes industrijas jaunuzņēmumos.

Kā uzskata biznesa žurnāls – būdams brīvs no Twitter vadīšanas un, koncentrējoties uz Square, – Dorsijs varēs daudz vairāk izdarīt bitkoina ekosistēmas attīstības labā.

Kriptovalūtu struktūrvienība Square iepriekš sponsorēja BTCPay Foundation, kas atbalsta tāda paša nosaukuma procesinga izstrādi.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top