Visas ziņas

Forbes ierindojis Printful starp labākajiem darba devējiem ASV

Forbes ierindojis Printful starp labākajiem darba devējiem ASV

Draugiem Group uzņēmums Printful iekļauts starp labākajiem jaunuzņēmumiem ASV. Uzņēmums ierindojies #128 vietā Forbes ikgadējā sarakstā ar Top 500 darba devējiem tieši jaunuzņēmumu vidū jeb America’s Best Startup Employers 2021, kas veidots balstoties uz uzņēmumu reputāciju, izaugsmi un darbinieku apmierinātību.

Printful ir kļuvis par pievilcīgu darba devēju ne tikai straujās izaugsmes, bet arī daudzveidīgās iekšējās kultūras dēļ. Tā kā Printful spējis pielāgoties mainīgajai uzņēmējdarbības videi arī pandēmijas laikā, uzņēmums turpina piedāvāt savus pakalpojumus, vienlaikus atverot ražotnes Kanādā un Spānijā.

“E-komercijas nozare šobrīd piedzīvo milzīgu izaugsmi, tādēļ arī mums jāturpina paplašināt sava darbība visā pasaulē. Mēs esam pagodināti, ka esam atzīti par vienu no labākajiem darba devējiem starp jaunuzņēmumiem, jo šobrīd, vairāk kā jebkad agrāk, mums jāpatur prātā, cik svarīgi ir uzturēt uzņēmuma kultūru un rūpēties par mūsu darbiniekiem.” – komentē Printful izpilddirektors Dāvis Siksnāns.

Līdz šim uzņēmums jau vēris durvis 9 ražotnēm visā pasaulē, no tām četras atrodas ASV: divas Ziemeļkarolīnas štatā, viena Kalifornijā, un viena Teksasā. Lai palielinātu ražošanas jaudu un citas uzņēmumam svarīgas darbības, pēdējā gada laikā Printful ievērojami audzis un nu jau nodarbina vairāk nekā 1600 cilvēku visā pasaulē, no kuriem teju 1000 ir tieši ASV. Tāpat šī izaugsme kalpojusi kā svarīgs faktors, lai palīdzētu uzņēmumam apstrādāt vairāk nekā 1 miljonu pasūtījumu mēnesī.

Uzņēmumus, kas iekļauti Forbes America’s Best Startup Employer 2021 sarakstā, izvērtēja tirgus pētījumu kompānija Statista. Tika identificēti 2500 Amerikas jaunuzņēmumi, kas dibināti laikā no 2011. līdz 2018.gadam un kuros strādā vismaz 50 darbinieki. Tālāk šie uzņēmumi tika vērtēti, pamatojoties uz trim galvenajiem kritērijiem. Pirmkārt, tika novērtēta darba devēja reputācija, pārskatot saturu, kas iekļauj tādas frāzes kā “korporatīvā kultūra”, “daudzveidība” un “darbinieku iesaistīšanās”. Tad tika novērtēta darbinieku kopējā apmierinātība uzņēmumā un uzņēmuma izaugsme pēdējo divu gadu laikā, kā rezultātā tika izveidots gala saraksts ar 500 labākajiem darba devējiem.

Printful ir apdrukas un šūšanas ārpakalpojumu uzņēmums, kas automātiski saņem, izgatavo un piegādā pasūtījumus internetveikalu vārdā. Veikalu īpašnieki ar Printful pakalpojumu var pircējiem visā pasaulē piedāvāt vairāk nekā 250 dažādu produktu. Printful Latvia atzīts pa vienu no pieciem pelnošākajiem informāciju un komunikācijas tehnoloģiju uzņēmumiem Latvijā. Printful Inc. meitasuzņēmums Printful Latvia 2019.gadā apgrozīja 23 miljonus eiro un guva 8 miljonus eiro lielu peļņu, kā arī samaksājis nodokļus 5 miljonus eiro vērtībā. Printful centrālajā birojā Rīgā un ražotnēs Mārupē strādā vairāk nekā 550 profesionāļi. Visā pasaulē Printful komandā strādā vairāk nekā 1600 cilvēku.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top