Tehnoloģijas

Žurnāls “Forbes” šonedēļ publicēja 50 labāko FinTech uzņēmumu sarakstu

Žurnāls “Forbes” šonedēļ publicēja 50 labāko FinTech uzņēmumu sarakstu
Žurnāls “Forbes” šonedēļ publicēja 50 labāko  jaunuzņēmumu sarakstu, kas darbojas tādās jomās, kā maksājumi, kreditēšana, aktīvu pārvaldība un citās, piedāvājot tradicionālajiem banku finanšu pakalpojumiem alternatīvus pakalpojumus. Seši no saraksta ir blokķēdes uzņēmumi.

“Forbes” 50 labāko finanšu un tehnoloģijas uzņēmumu 2020. gada saraksta kategorijā “Blockchain and Bitcoin” iekļāva tādus uzņēmumus kā “Axoni”, “Chainalysis”, “Coinbase”, “Everledger”, “MakerDao” un “Ripple”.

Pretendentu sarakstā bija arī kompānijas “Plaid”, “Opendoor” un “Lemonade”, kas attiecīgi tika iedalītas maksājumu, nekustamo īpašumu un apdrošināšanas kompāniju kategorijās.

Starp sešām ar blokķēdi un kriptovalūtu saistītām kategorijām biržu “Coinbase” atzina par visienesīgāko, ar  525 miljonu ASV dolāru finanšu bāzi. “Ripple” ierindojās otrajā vietā ar 293 miljoniem ASV dolāru. Savukārt, “Everledger” nonāca sarakstā ar vismazāko finansējumu  – 20 miljoniem ASV dolāru.

Gandrīz visi uzņēmumi atrodas ASV

Žurnāls “Forbes” atzīmēja trīs līdzības 50 sarakstā iekļautajiem finanšu un tehnoloģijas uzņēmumiem attiecībā uz uzņēmumu veidu, to atrašanās vietu un piedāvātajiem pakalpojumiem.

“Ir kopīgas pāris lietas visiem mūsus sarakstā iekļautajiem: tie ir privāti uzņēmumi vai klienti, kas atrodas ASV, un šie uzņēmumi savus finanšu pakalpojumus ir padarījuši vienkāršākus, ātrākus un lētākus,” skaidroja medijs.

No 50 uzskaitītajiem uzņēmumiem 48 atrodas ASV, savukārt, atlikušie divi finanšu un tehnoloģijas uzņēmumi ir Londonā.

Avots: Forbes

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top