Visas ziņas

Forums Guru Blockchain 2019

Forums Guru Blockchain 2019

Mūsdienu tehnoloģijas, blokķēde, biznesa un valdības regulējums – mums ir risinājums!

17.martā Guru Blockchain forums notiks vienā no ievērojamākām Sanktpēterburgas viesnīcām “Holiday Inn Moscow gates”!

Blokķēdes tehnoloģijas, kriptovalūtas pasaules ekspertu, uzņēmumu un iestāžu pārstāvju konsolidācija digitālās ekonomikas regulējuma jomā – Guru Blockchain foruma galvenais mērķis.

Otrais 2019. gada forums – tā ir uzticama sadarbība, partnerība un augsta līmeņa pasākumu organizēšanas garantija. Pirmais Guru Blockchain forums guva panākumus Minskā 26.05.2018.

Forumā uzsvars tiks likts uz praktiskām zināšanām, biznesa procesu optimizācijas risinājumiem, praktiskiem ieteikumiem regulējuma jomā no likumdošanas skatpunkta. Tā ir mūsu misija, jo risinājumu un stratēģiju izstrāde ir tas, kas digitālās valūtas nozarei ir nepieciešams.

Foruma runātāji
Eksperti savā jomā, TOP eksperti: Nadežda Surova, Anatolijs Ille, Arkādijs Khokhlovs, Marija Stankēviča, Oļegs Gerasimovs, Maksims Krupiševs, Igors Sudets.

Mentori
Augsta līmeņa speciālisti-eksperti savā jomā: Ruslans Jusufovs, Herberts Šopņiks, Aleksandrs Soboļevs, Alina Belkovskaja, Vladimirs Burjanins.

Guru Blockchain forums tiek veidots, lai sabiedrībai un biznesa pasaules pārstāvjiem parādītu mūsdienu digitālās tehnoloģijas pielietojuma iespējas.

Mēs izvēlējāmies nozīmīgus tiesiskā regulējuma jomas pārstāvjus, lai pievērstos drošības un regulējuma tēmu.

Guru Blockchain foruma izstāde – tā ir lieliska iespēja globālā mērogā prezentēt jaunos produkus un projektus, kā arī iegūt jaunus biznesa kontaktus un popularizēt jūsu uzņēmumu.

Pasākuma laikā būs arī atvērta Guru Blockchain foruma mentoru zona. Personisks kontakts ar ievērojamiem blokķēdes tehnoloģijas un ar to saistīto jomu ekspertiem – nodrošinās jums vērtīgas informācijas iegūšanu.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, apmeklējiet foruma oficiālo mājaslapu.

Tiekamies Guru Blockchain forumā!

Foruma Guru Blockchain 2019 mentori

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top