Tehnoloģijas

Jaunais Volkswagen Touareg Latvijā (Foto)

Foto: Jaunais Volkswagen Touareg Latvijā

Modernizētais Volkswagen Touareg ar vēl nebijušām tehnoloģijām un jaunumiem jau apskatāms Latvijā Volkswagen dīleru centros. Jaunā Touareg sākuma cena ir 73 300 eiro.

Volkswagen zīmola vadītājs Baltijas valstīs Justs Nekrošus (Justas Nekrošius) norāda:Touareg jau no pašiem pirmsākumiem bijis Volkswagen modelis, kuram ir plašs un lojāls cienītāju loku. To pierāda šī gada Touareg modeļa panākumi – pārdošanas apjoms jau iepriekšpārdošanas laikā palielinājies vairāk nekā divas reizes. Jaunais modelis ir pievilcīgs mūsu klientiem, jo tam ir inovatīvi priekšējie un aizmugurējie lukturu risinājumi, premium interjera detaļas un dinamiska, turklāt videi draudzīga plug-in hibrīda piedziņa.”

Foto: Jaunais Volkswagen Touareg Latvijā

Vairākas inovācijas – gan standarta, gan papildaprīkojumā

Premium modeļa standarta aprīkojumā ietilpst pārveidots, vēl intuitīvāks Innovision Cockpit ar centrālo skārienjutīgo ekrānu (displeja izmērs 38 centimetri jeb 15 collas) un jaunie IQ.LIGHT HD matrix priekšēji lukturi. Vairāk nekā 38 000 interaktīvu LED diožu projicē apgaismojumu tieši braukšanas joslā un izgaismo ceļu precīzāk nekā jebkad iepriekš.

Touareg R eHybrid modelī pieejama papildaprīkojumā iekļautā augsto tehnoloģiju funkcija Park Assist Pro, kas paredzēta automobiļa attālināti kontrolētai novietošanai stāvvietā. Tā ļauj kontrolēt iebraukšanu stāvvietā un izbraukšanu no tās ar viedtālruņa palīdzību, izmantojot Volkswagen lietotni. To var izmantot arī ļoti šaurās stāvvietās.

Foto: Jaunais Volkswagen Touareg Latvijā

Izteiksmīgāks dizains 

Modernizēto premium klases SUV iespējams uzreiz atpazīt pēc jaunā priekšpuses un aizmugures dizaina. Aizmugures dizainā tagad iekļauta nepārtraukta horizontāla LED josla aizmugurējiem lukturiem, un tajā iestrādāts Volkswagen logotips, kas izgaismots sarkanā krāsā.

Maksimāls braukšanas komforts un optimāla veiktspēja

Atkarībā no versijas, Touareg ir pieejams ar tādām inovatīvām balstiekārtas tehnoloģijām kā aktīvā šķērstabilizācijas sistēma (active roll compensation) un visu riteņu stūrēšana. Tādējādi premium klases SUV braukšanas dinamika tiek uzlabota vēl vairāk.

Foto: Jaunais Volkswagen Touareg Latvijā

Piedziņas sistēmu izvēle – dīzeļdzinējs vai plug-in hibrīds

Atjaunotais Touareg Latvijā pieejams ar divām piedziņas sistēmu versijām. Iespējams izvēlēties no diviem turbodīzeļa dzinējiem un viena plug-in hibrīda. Dīzeļdzinēji pieejami ar 170 kW (230 ZS) un 210 kW (286 ZS) jaudu. Savukārt Touareg R eHybrid aprīkots ar trīs litru, sešu cilindru benzīna dzinēju ar turbokompresoru un elektromotoru, kopā attīstot 340 kW (462 ZS) jaudu. Tādējādi automobilis spēj no 0 līdz 100 km/h paātrināties 5,1 sekundē un sasniegt 250 km/h maksimālo ātrumu. Visi šie dzinēji ir ārkārtīgi ekonomiski, un standarta komplektācijā savienoti ar 8 pakāpju automātisko pārnesumkārbu un 4MOTION pastāvīgo visu riteņu piedziņu.

Foto: Jaunais Volkswagen Touareg Latvijā

Par Volkswagen:

Zīmols Volkswagen ir pārstāvēts vairāk nekā 140 tirgos, un tas ražo automobiļus 29 vietās 12 valstīs. 2022. gadā Volkswagen piegādāja klientiem aptuveni 4,6 miljonus transportlīdzekļu. Starp tiem bija tādi populārākie modeļi kā Polo, T-Roc, T-Cross, Golf, Tiguan vai Passat, kā arī pilnībā elektriskie modeļi ID.3, ID.4, ID.5 un ID.6. Pagājušajā gadā uzņēmums klientiem visā pasaulē nodeva vairāk nekā 330 000 pilnībā elektrisku transportlīdzekļu. Volkswagen šobrīd visā pasaulē nodarbina aptuveni 170 000 darbinieku. Īstenojot savu ACCELERATE stratēģiju, Volkswagen pastāvīgi veicina turpmāku attīstību, lai kļūtu par iekārojamāko ilgtspējīgas mobilitātes zīmolu.

Par Møller Baltic Import:

Møller Baltic Import SE ir Møller Mobility Group AS pilnībā piederošs vairmutirdzniecības uzņēmums, kas ir Audi automašīnu importētājs Latvijā un Lietuvā, kā arī Volkswagen automašīnu importētājs Baltijas valstīs. Møller Baltic Import apgrozījums 2022. gadā bija 287 miljoni eiro, peļņa – 14 miljoni eiro.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top