Tehnoloģijas

Ar MyHeritage var uzlabot fotoattēlu

Ģimenes vēstures izpētes platforma MyHeritage ir papildinājusi funkcionalitāti ar servisu Photo Enhancer. Tas ļauj uzlabot fotogrāfijas.
MyHeritage apgalvo, ka serviss palīdzēs padarīt skaidrākas vecas fotogrāfijas.

MyHeritage Photo Enhancer izplūdušu fotoattēlu padarīs skaidrāku

Visas fotogrāfijas tiek apstrādātas, izmantojot lietotnes Remini izstrādātāju tehnoloģiju, kas kļuva populāra pirms dažiem mēnešiem, pateicoties TikTok. Lietotne uzlabo asumu sejām fotoattēlos. Būtībā MyHeritage Photo Enhancer darbojas tāpat kā Remini – arī šeit tiek izmantots seju apskeilings.

Servisu var izmēģināt bez maksas, bet izmēģinājuma versijā var uzlabot tikai dažus fotoattēlus, kas tiks iezīmēti ar ūdenszīmi. Noformējot premium abonementu – visi ierobežojumi tiks noņemti.

Faktiski var atjaunot jebkuru fotogrāfiju – vai tā ir veca melnbaltā vai jauna krāsainā. Galvenais – fokusa trūkums attēlā. Papildus tam melnbaltu fotogrāfiju par krāsainu padarīt ir pāris sekunzu jautajums.

Es parakņājos savos  arhīvos un atradu fotogrāfiju, kas bildēta setiņdesmitajos gados. Man bija grūti tikt galā ar manuālo fokusēšanu – tāpēc attēls iznāca ne pārāk labs.

Lai serviss ātri darbotos – izgriezu un samazināju attēla izšķirtspēju no 11 648 × 6552 pikseļiem līdz 1920 × 1440 pikseļiem. Šo attēlu augšupielādēju servisā.

Rezultāts nebūt nav ideāls, taču neviens neironu tīkls neizlabos fotogrāfa rokas, kas bijušas neveiklas tehnoloģiju nezināšanas dēļ. Tomēr uzskatu, ka rezultāts ir ļoti labs.

Interesanti, ka fotoattēlam ir divas reizes palielinājusies izšķirtspēja.

Avots: Myheritage

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top