Visas ziņas

Francija sāk kripto kompāniju legalizāciju

Francija sāk kripto kompāniju legalizāciju

Francijas varas institūcijas sākušas licencēt kompānijas, kas pārstāv kriptovalūtu industriju.

Kā precizē aģentūra Reuters – vairākas kripto kompānijas ir sakārtojušas savu darbību atbilstoši Francijas jurisdikcijā spēkā esošajiem nodokļu un administratīvajiem standartiem. Regulators Finanšu tirgu pārvaldes (FMA) personā ir apstiprinājis šo jaunuzņēmumu darbību, un tie tagad varēs aktivizēt servisus un sniegt pakalpojumus vietējam biznesam un privātiem klientiem.

Resora pārstāve Anna Marešala paziņojusi, ka Francijas varas iestādes tiecas ieviest tādu normatīvi tiesisko bāzi, kas būs maksimāli ērta ar blockchain nozari saistītu uzņēmumu darbībai.

Pašreiz četri jaunuzņēmumi risina pārrunas ar Francijas regulatoriem, lai izietu ICO ar saviem tokeniem. Paralēli vairākas tirdzniecības platformas šai valstī ir gatavas atvērt savas pārstāvniecības.

Atzīmēsim, ka Francija bija viena no pirmajām Eiropas valstīm, kas pauda gatavību regulēt operācijas ar digitālo valūtu Libra, pie kuras laišanas klajā strādā kompānija Facebook. Parīze vēlas izveidot kriptovalūtu darba grupu, kurā būs “Lielā septiņnieka” (G7) valstu pārstāvji.

Šīs grupas uzdevums būs izskatīt visus iespējamos darījumu ar FB tokeniem un citiem digitālajiem aktīviem tiesiskās regulēšanas variantus, lai nodrošinātu investoru aizsardzību.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top