Tehnoloģijas

Francija piedāvā Twitter palīdzību sakarā ar Trampa paziņojumiem

Francijas aicinājums

Francija ir atvērta “humānākam un taisnīgākam internetam”

Francijas digitālo lietu ministrs Sedriks O (Cedric O) nesenajā intervijā paziņoja, ka valsts būtu priecīga, ja Twitter un citas ASV kompānijas pārceltos uz Franciju.

Ministrs uzreiz precizēja, ka pagaidām šai sakarā nav sazinājies ar Twitter. Viņš uz Franciju aicināja arī visus ASV uzņēmējus un pētniekus, kuri meklē labāku vietu tehnoloģiju un biznesa attīstībai. Sedriks O atzīmēja, ka Francija ir atvērta “humānākam un taisnīgākam internetam”.

            Ja Twitter kādreiz izlems, ka apstākļi ASV vairs neļauj kompānijai attīstīties saskaņā ar tās vērtībām, ja dažādu iemeslu dēļ kompānijas darbība būs pārāk nestabila – tad Twitter labprāt pieņems Eiropā – īpaši Francijā : Sedriks O

ASV prezidents Donalds Tramps ceturtdien parakstīja rīkojumu saistībā ar sociālo tīklu regulēšanu un tiešsaistes cenzūras novēršanu. ASV prezidents to izlēma pēc tam, kad Twitter iezīmēja dažus ierakstus Trampa lapā kā nedrošus un aicināja profila autoru pārbaudīt faktus. Tramps apsūdzēja Twitter par iejaukšanos prezidenta vēlēšanās un piedraudēja slēgt servisu.

Avots: Bloomberg

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top