Tehnoloģijas

Francijas kompānija radījusi papildus uzlādes piekabes elektriskajām automašīnām

Powerbanka

Mūsdienās viedtālruņi tik bieži tiek lietoti, ka ar akumulatora uzlādi reizēm nepietiek pat vienai darba dienai. Tieši tāpēc ir izgudroti portatīvie akumulatori, ar kuriem jebkurā laikā var uzlādēt tālruni. Taču ar zemu akumulatora uzlādi mūsdienās saskaras arī elektrisko automobiļu īpašnieki, un tas ir ļoti dīvaini, ka viņiem netiek ražoti mobilo Power Bank analogi. Šo robu aizpildīt nolēmusi Francijas kompānija EP Tender, kas sākusi izstrādāt 60 kilovatu piekabes automobiļu uzlādei braucot.

Paredzēts, ka EP Tender akumulatora kapacitāte būs 60 kilovati

Par jauno tehnoloģiju un tās vājajām vietām pastāstījis izdevums Electrek. Saskaņā ar kompānijas EP Tender ģenerāldirektora Žana Batista Segārda (Jean-Baptiste Segard) sacīto – izmantojot piekabes ar akumulatoriem, viņi vēlas atrisināt to elektromobiļu īpašnieku problēmas, kuri bieži brauc lielus attālumus. Elektriskā automobiļa akumulators pa ceļam pavisam noteikti var izlādēties – un tuvumā var arī nebūt uzlādes staciju. Pateicoties šai tehnoloģijai, autovadītājiem nenāksies saukt evakuatoru – varēs vienkārši uzlādēt automašīnu, izmantojot ar akumulatoru aprīkoto piekabi. Bet tas nebūt nav vienīgais izstrādātās tehnoloģijas pluss.

Elektromobiļu Power Bank

EP Tender vadītājs ir arī pārliecināts, ka, pateicoties viņu piekabēm, cilvēki varēs ietaupīt, pērkot elektrisko automašīnu. Piemēram, viņi varēs izvēlēties lētāku modeli ar samērā nelielu akumulatora tilpumu. Lai novērstu šo trūkumu, viņi varēs nopirkt Power Bank piekabi un braukt lielus attālumus – nebaidoties palikt ceļa vidū bez enerģijas. Kompānija vēlas tirgot piekabes par 11 000 dolāriem, taču autovadītāji tās varēs arī iznomāt par 37 dolāriem. Nomājamas Power Bank plānots uzstādīt tūrisma maršrutos.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top