Tehnoloģijas

Ar Īlona Maska tvītiem neapmierināti lietotāji izveidojuši tokenu FUCKELON

Kripto entuziasti izstrādājuši jaunu tokenu Fuck Elon Tweet (FUCKELON), lai demonstrētu nicinājumu pret Īlona Maska tvītiem, kas ietekmē digitālo aktīvu tirgu.
Tokens izveidots uz Binance Smart Chain bāzes. Saskaņā ar paziņojumu – maksimālais piedāvājums būs 1 mljrd. monētu. Par FUCKELON turētājiem kļuva 9214 adreses.

Jaunais digitālais aktīvs parādījās pēc  Maska bitkoina kritikas – pēc kā pirmās kriptovalūtas cena momentāni samazinājās līdz 42 185 $ –  pirmo reizi kopš 8. februāra.

Fuckelon tokens

Šobrīd tokens tiek tirgots –  $0.0000109733 $ līmenī.  – Avots: PoоCoin

Lietotājs Alens Faringtons vietnē Change.org izveidoja arī petīciju ar nosaukumu “Īlonam Maskam ir jāpārdod savs bitkoins”. Pēc BTC hodleru domām, vainu kriptovalūtu kursa kritumā pilnībā ir jāuzņemas Īlonam Maskam😡

 

“Ja bitkoins vai Dogecoin tiktu regulēti kā vērtspapīri, tad viss šis farss tiktu atzīts par krāpšanu un Masku nosūtītu uz cietumu”, – teikts petīcijas tekstā.
Atgādinām – 13. maijā Tesla paziņoja, ka aptur elektromobiļu pārdošanu par bitkoinu, jo pastāv bažas saistībā ar kriptovalūtas maininga ekoloģiskumu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top