Visas ziņas

Futbola cienītāji varēs iegādāties biļetes uz spēlēm, izmantojot blokķēdes lietotni

Futbola cienītāji varēs iegādāties biļetes uz spēlēm, izmantojot blokķēdes lietotni

Eiropas Futbola asociāciju savienība (UEFA) paziņojusi par maču biļešu pārdošanas lietotnes ieviešanu.

Organizācijas paziņojumā teikts, ka serviss tiek izstrādāts uz blokķēdes tehnoloģijas bāzes, kas biļešu pārdošanu ļaus padarīt maksimāli caurskatāmu un drošu.

Lietotne lejupielādei būs pieejama maija beigās. To varēs uzstādīt ierīcēs uz operētājsistēmu iOS un Android bāzes. 2020. gadā caur šo servisu ieplānots pārdot vienu miljonu biļešu.

Projekta veiksmīgas testēšanas gadījumā UEFA plāno uzsākt biļešu tirdzniecību uz jebkurām Eirosezonas spēlēm, izmantojot savu lietotni. Paredzams, ka produkts būs īpaši populārs starp tiem futbola faniem, kuri regulāri apmeklē Eiropas reģionālo turnīru mačus – piemēram, Čempionu līgas vai Eiropas līgas.

UEFA preces centrā atzīmēja, ka digitālās biļetes palīdzēs samazināt papīra  izmantošanu un tās būs ērtākas pašiem līdzjutējiem.

Blokķēdes industrija aktīvi iekļūst sportā. Turklāt interese pieaug ne tikai par blokķēdi kā par servisu izstrādes tehnoloģiju, bet arī par lielāko digitālo valūtu – bitkoinu. Jau pagājušajā gadā BTC logotips pirmo reizi parādījās uz kāda Lielbritānijas futbola kluba spēlētāju formas tērpa.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top