Visas ziņas

Futbola klubs Everton paraksta līgumu ar eToro kā oficiālo tiešsaistes tirdzniecības partneri

FC Everton un eToro
Anglijas Premjerlīgas futbola klubs Everton ir parakstījis darījumu ar kriptoinvestīciju un tirdzniecības platformu eToro. Everton dalījās ar ziņām par partnerattiecību oficiālā paziņojumā 1. augustā.
Saskaņā ar ziņojumu eToro tagad būs Everton “oficiālais tiešsaistes tirdzniecības partneris” reklāmas jomā, reklāmas tiks izvietotas, izmantojot savus mārketinga līdzekļus platformā un maču laikā mājas stadionā Goodison Park. Everton komercdirektors Alans Maktavišs (Alan McTavish) norādīja, ka viņš ir “priecīgs, redzot, ko var panākt, ieviešot futbola pasaulē blokķēdes tehnoloģiju”.

eToro platforma

Kā teikts paziņojumā, eToro atbalsta ieguldījumus gan akcijās, gan precēs, kā arī kriptoaktīvos. Turklāt papildus partnerībai ar Everton, eToro ir ziņojis par līgumu parakstīšanu 2019. – 2020. gada sezonā ar sešiem premjerlīgas klubiem.
Aprīlī eToro izveidoja arī kriptovalūtas maiņas platformu profesionāliem tirgotājiem, sauktu par eToroX, kas ir pilnīgi pilnībā regulēta. Platforma atbalsta tirdzniecību ar bitkoiniem (BTC), Ethereum (ETH), XRP, Dash (DASH), Bitcoin Cash (BCH) un Litecoin (LTC). Jaunā platforma ir laidusi apritē arī astoņus stabilos koinus, ko atbalsta astoņas atbilstošas fiat valūtas.

Kriptovalūta futbola jomā

Kā iepriekš ziņoja Cointelegraph, Itālijas futbola klubs AS Roma jūlijā sadarbojās ar sporta un blokķēdes izklaides firmu Chiliz. Tiek ziņots, ka partnerība ļauj AS Roma pievienoties uz blokķēdes tehnoloģiju balstītai balsošanas platformai Socios, kuru atbalsta Chiliz, kas ļauj klubam izdot faniem domātus tokenus. Tiek ziņots, ka šis tokens ļaus faniem balsot par dažiem kluba lēmumiem attiecībā uz futbola komandu.
Arī citas plaši pazīstamas futbola komandas pēdējā gada laikā ir sadarbojušās ar kriptovalūtu un blokķēdes tehnoloģiju saistītajām organizācijām, tostarp Brazīlijas premjerlīgas futbola klubu Atletico Mineiro, Anglijas Premjerlīgas komandu West Ham United un Francijas futbola klubu Paris Saint-Germain.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top