Visas ziņas

G20 dalībvalstis jūnijā gatavojas izstrādāt regulas attiecībā uz kriptovalūtām

G20 dalībvalstis jūnijā gatavojas izstrādāt regulas attiecībā uz kriptovalūtām

No 8. un 9. jūnijam G20 dalībvalstis tiksies Fukuokā, Japānā, lai apspriestu starptautisku regulu izstrādi attiecībā uz kriptovalūtām. 4. aprīlī šo informāciju sniedza Japānas ziņu aģentūra Kyodo.

Saskaņā ar sniegto ziņojumu, sanāksmē piedalīsies G20 centrālo banku vadītāji un finanšu ministri. Pasākums būs vērsts uz sistēmas izveidi cīņai pret nelikumīgi iegūtas kriptovalūtas legalizēšanu un terorisma finansēšanu.

Tāpat 4. aprīļa ziņojumā tika atklāts, ka šajā dalībvalstu tikšanās laikā ir paredzēts panākt vienošanos attiecībā uz jaunajām regulām. Kā ziņojumā norādīts, galvenais mērķis ir panākt antianonimitāti. Dalībvalstu mērķis ir izstrādāt stingrākus noteikumus saistībā ar personas indentifikāciju, veicot transakcijas ar kriptovalūtu, lai kriptolīdzekļu plūsma būtu caurredzama.

Kā pagājušā gada decembrī ziņoja Cointelegraph, G20 dalībvalstis jau izteica nepieciešamību izstrādāt “nodokļu sistēmu pārrobežu elektronisko maksājumu pakalpojumiem”, kā arī regulas cīņā pret kriptovalūtas atmazgāšanu. Tāpat tika ziņots, ka dalībvalstis, tiekoties Argentīnā, nolēma, ka šis jautājums tiks apspriests šī gada sanāksmē Japānā.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top