Visas ziņas

Gada laikā kriptomātu skaits pasaulē pieaudzis par 50%

2019. gadā bitkoinu bankomātu skaits palielinājies aptuveni par 50%. Par to liecina servisa CoinATMRadar dati.
Pašreiz to skaits ir sasniedzis 6396 kriptomātu.
Aizvadītā gada decembris bija rekorda mēnesis. Šajā periodā pasaulē tika uzstādīti 338 termināli. Iepriekšējais rekords bija fiksēts augustā (294 ierīces).

Visvairāk termināļu uzstādīti Ziemeļamerikā. Otro vietu ieņem Eiropa. Bitkoinu bankomātu skaits aug arī Āfrikā, Latīņamerikā un Āzijas un Klusā okeāna reģionā.
Termināli apstrādā transakcijas ne tikai ar bitkoinu, bet arī ar Ethereum, Litecoin, Dash, Monero, Zcash, Bitcoin Cash un Dogecoin. Kopš 2016. gada termināļu skaits operācijām ar kriptovalūtām ir pieaudzis par 500%.

Pozitīva tendence bija vērojama visu gadu. Eksperti uzskata, ka kriptomātu skaits tuvākajā laikā strauji pieaugs Latīņamerikas reģionā. Tas saistīts ar to, ka Argentīnā, Venecuēlā un citās kontinenta valstīs vietējo fiat valūtu vērtība strauji krītas – tas provocē bitkoina un citu alternatīvu instrumentu pieprasījuma nostiprināšanos. Jāatzīmē, ka jau novembrī kriptomātu skaits pārsniedza 6000.

Tikmēr Amerikas tirdzniecības centru tīkls Simon Malls grasās aprīkot ar kriptovalūtu termināliem visas to atrašanās vietas.
Vērts arī atzīmēt, ka Lielbritānijā aug kriptomātu pieprasījums.

Gada laikā kriptomātu skaits pasaulē pieaudzis par 50%

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top