Visas ziņas

Gaidām Galaxy Book Go, Galaxy Book Pro un Galaxy Book Pro 360 pieteikumu

Samsung Galaxy Unpacked 2021. gada aprīlis
27. aprīlī Samsung rīkos kārtējo Galaxy Unpacked prezentāciju.

Šī gada sākumā kompānija Samsung paziņoja par viedtālruņu Galaxy S21 flagmaņa līniju. Pagājušajā mēnesī notika Galaxy A ierīču prezentācija, savukārt tagad Korejas ražotājs ir paziņojis trešā Galaxy Unpacked pasākuma datumu.

Saskaņā ar oficiālo ielūgumu – prezentācija notiks 27. aprīlī ar reklāmas devīzi – the most powerful Galaxy is coming (angļu val. “tuvojas visjaudīgākā Galaxy”). Samsung neinformē – tieši kādi jaunumi sagaidāmi paziņojumu laikā, taču ļoti iespējams, ka runa ir par klēpjdatoriem Galaxy Book Go, Galaxy Book Pro un Galaxy Book Pro 360.

Baumo, ka Galaxy Book Go darbosies Windows 10 pārvaldībā. Ierīcei piedēvē jaunākās paaudzes čipu Qualcomm Snapdragon 7c/8cx, LTE atbalstu, 14 collu FHD displeju, 4/8 GB RAM, 128/256 GB ROM, slotu microSD, Wi-Fi, Bluetooth 5.1, vairākus USB Type-C portus un 34,5 W uzlādi.

Kas attiecas uz Galaxy Book Pro un Galaxy Book Pro 360 – tad tie, ja var ticēt noplūdēm – tiks komplektēti ar 11. paaudzes Intel procesoriem, Intel Iris Xe grafiku, 90 Hz sensoriem OLED ekrāniem, S Pen irbuli, SSD atmiņas iekārtām, Thunderbolt 4 portiem, kā arī ar ekskluzīvām “fiškām”. Piemēram, Samsung Notes un SmartThings.

Starp citu – bez Samsung jaunu ierīču prezentāciju šomēnes rīkos arī kompānija Apple.

Avots: Samsung

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top