Tehnoloģijas

Prezentēti viedtelefoni Galaxy Note20 un Note20 Ultra

Samsung Galaxy Note20 un Note20 Ultra prezentācija 2020

Publicitātes foto

Kompānija Samsung vakar oficiāli ir izziņojusi ilgi gaidītos Samsung viedtelefonus Galaxy Note20 un Note20 Ultra, kā arī paskaidrojusi – kāpēc jaudīgākā modeļa nosaukums ir Note20 Ultra, un nevis Note20+.

Samsung: “Pluss” nozīmē telefona bāzes parametru atjaunināšanu (piemēram, baterijas izmērs un kameru skaits). Mēs gribējām parādīt, ka Galaxy Note20 Ultra piedāvā jaunas tehnoloģijas un jaunu pieredzi. Abas ierīces ir lieliskas, taču Galaxy Note 20 un Note20 Ultra atšķiras ne tikai bāzes parametri.

Samsung Galaxy Note20 pret Note20 Ultra

Publicitātes foto

Jaunais irbulis S Pen sācis strādāt vēl ātrāk, ievērojami samazināta aizture (46 ms – Note10, 26 ms –  Note20 un 9 ms – Note20 Ultra). Reakcijas laiks samazinājies par 40% (Note20) un par 80% (Note 20 Ultra, pateicoties 120 Hz ekrānam). Lietotājiem ir pieejami pieci iestatāmi žesti: Atpakaļ, Sākums, Jaunākā lietotne, Smart Select un Ekrāna ieraksts. Tagad ir pieejams ar rokrakstā rakstītu piezīmju eksports uz PowerPoint slaidiem vai Word dokumentu.

Pievienota paplašināta funkcija “Saikne ar Windows”, kas nodrošina vieglu pārslēgšanos starp Galaxy Note20 un PC. Pirmoreiz telefonā uzstādītajām mobilajām lietotnēm var iegūt piekļuvi tieši no PC ar Windows 10. Šogad vēlāk būs iespējams PC vienlaikus palaist vairākas lietotnes.

Kameras atbalsta filmēšanu līdz 8K ar 24 k/s, un austiņas Galaxy Buds Live var izmantot kā mikrofonu, ierakstot videoklipus viedtālrunī. Galaxy Note20 ir 64 megapikseļu kamera ar 30x tālummaiņu, savukārt modelim Galaxy Note20 Ultra tā ir 108 megapikseļu ar 50x tālummaiņu. Ultra modelim ir jauna, ātra lāzera autofokusēšana. Turklāt abos viedtālruņos ir uzstādīti vēl divi moduļi ar 12 Mp izšķirtspēju. Viedtālruņu frontālās kameras ir 10 megapikseļu.

Samsung Jaunakie viedtelefoni

Publicitātes foto

Uzlabotais režīms Samsung DeX ļauj translēt saturu no viedtelefona uz TV un vienlaikus strādāt ar citām Galaxy Note20 lietotnēm. Pieslēdzoties pie otra ekrāna, Galaxy Note 20 var izmantot kā skārienpaliktni, kas papildus atbalsta trīs žestus ar pirkstiem: pavilkt uz augšu (nesen izmantotās lietotnes), uz leju (Sākuma ekrāns), pa kreisi vai pa labi (pārslēgšanās starp lietotnēm).

Galaxy Note20 modelim ir 6,7 collu ekrāns Super AMOLED Plus ar izšķirtspēju FullHD+, Galaxy Note20 Ultra ir uzstādīts 6,9 collu Dynamic AMOLED 2X ar izšķirtspēju WQHD+.

Ultra ekrāns ir aizsargāts ar Gorilla Glass 7 stiklu. Maksimālā atjaunināšanas frekvence ir 120 Hz, bet izšķirtspējā FullHD +.

Abi viedtālruņi ir aprīkoti ar vienkristāla sistēmu Exynos 990, Note20 modelis pieejams tikai ar 8/256 GB atmiņu, Ultra tiks piedāvāts ar 8/12 GB operatīvo atmiņu un 256/512 GB zibatmiņu. Turklāt MicroSD slots (līdz 1 TB) ir tikai Note20 Ultra.

Akumulatora kapacitāte ir 4300 un 4500 mA/h, paziņots arī par ātru vadu un reverso bezvadu uzlādi. Abiem viedtālruņiem ir ultraskaņas pirkstu nospiedumu skeneris, kā arī IP68 aizsardzība pret putekļiem un mitrumu.

Avots: Samsung

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top