Tehnoloģijas

Tests – vai Galaxy Z Flip displejs pārklāts tomēr ar plastikātu

Galaxy Z Flip ekrāna tests

Pirms pāris dienām pārdošanā nonāca jaunais salokāmais viedtālrunis Samsung Galaxy Z Flip un tas jau ir parādījies uz blogera, JerryRigEverything kanāla autora Zaka Nilsona galda. Viņa tradicionālo testu laikā tika konstatēts viens interesants moments.

Kas nav tā, kā vajag ar Galaxy Z Flip

Zaks pievērsa uzmanību, ka displeja pārklājumu var saskrāpēt ar priekšmetiem, kuriem ir cietība 2 pēc Mosa skalas, lai gan parasti mūsdienu viedtālruņus var sabojāt tikai materiāli ar cietību 6-7. Proti – Galaxy Z Flip var saskrāpēt pat ar parastu nagu.

Taču prezentācijā Samsung paziņoja, ka elastīgais displejs ir aizsargāts ar īpašu ultraplānu stikla pārklājumu, un nevis plastmasu – kā citas salokāmās ierīces. Tāda pārklājuma nosaukums ir Ultra Thin Glass.

Tomēr kāda ir šī materiāla novitāte, ja tas tiek saskrāpēts tāpat kā parastais plastikāta pārklājums? Zakam radās aizdomas, ka Samsung ir melojis, un arī Galaxy Z Flip aizsargpārklājums ir plastikata.

Samsung skaidrojums:

“Galaxy Z Flip ir aprīkots ar displeju  Infinity Flex ar Samsung ultraplāno stiklu (UTG), kas nodrošina gludu un izcilu ārējo izskatu un aizraujošu skatīšanos. Savā ziņā Samsung pirmā tehnoloģija UTG atšķiras no citām Galaxy vadošajās ierīcēs. Tā kā displejs ir elastīgs, tad ar to jārīkojas ļoti uzmanīgi. Galaxy Z Flip virs UTG ir arī aizsargslānis, kas līdzīgs Galaxy Fold.”

Šķiet, Samsung dod mājienu, ka varēja tikt saskrāpēts otrais aizsargslānis. Taču Zaks uzskata, ka Samsung var izmantot hibrīda plastmasas polimēru (ar sajauktiem mikroskopiskiem stikla gabaliņiem), tāpēc arī reklamē tādu pārklājumu kā “stikla”.

Jebkurā gadījumā, ar citu testu – izturības – viedtālrunis tika galā.

Video par Galaxy Z Flip ekrānu

Avots: Youtube

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top