Bez tēmas

Galaxy Z Fold2 5G ar salokāmu ekrānu – jaunas viedtālruņu ēras sākums

Jaunajam salokāmajam Samsung Galaxy Z Fold2 5G viedtālrunim ir divi ekrāni

Jaunāko viedtālruņu pasaulē ir novērojama tendence: jo lielāks ir telefona ekrāns, jo ērtāk un ātrāk ar to var veikt ikdienas darbus. Viedtālrunis jau sen vairs nav tikai veids, kā piezvanīt un nosūtīt ziņu, bet to izmanto gluži kā kabatas izmēra portatīvo datoru. Jaunajam salokāmajam Samsung Galaxy Z Fold2 5G viedtālrunim ir divi ekrāni, kas ļauj to izmantot vēl nebijušos veidos, līdzīgi kā līdz šim izmantojām planšetdatoru.

Pilnīgi jauns viedtālruņa izmantošanas veids

Lai gan salocītā veidā Samsung Galaxy Z Fold2 5G telefons funkcionalitātes un dizaina ziņā atgādina mums ierasto viedtālruni, jaunas, vēl nebijušas funkcionālas iespējas parādās tad, kad to atver. Kad telefons ir atvērts, tā ekrāns sasniedz planšetdatora cienīgus izmērus – uz 7,6 collu lielā ekrāna vienlaicīgi blakus var atvērt līdz pat trim lietotnēm.

Flex mode ļauj salocīt viedtālruni jebkurā leņķī – pat tādā, lai tas nebūtu jātur rokās. Kad ierīce ir ielocīta kā portatīvais dators, lielais ekrāns automātiski tiek sadalīts divās daļās, lai varētu viegli darboties vairākās platformās. Piemēram, var ērti pārnest fotogrāfiju no galerijas un nokopēt tekstu no Word dokumenta, pārnesot to uz saraksti e-pastā. Microsoft PowerPoint lietotnē var veidot prezentācijas, saglabāt un uzreiz nosūtīt kolēģiem.

5G jau iebūvēts viedtālrunī

Vienlaikus veic vairākus uzdevumus

Multi-Active Window funkcija ļauj ērti pārskatīt un kontrolēt saturu uz ekrāniem un atvērt vairākus dokumentus no vienas lietotnes. Piemēram, atverot Gmail, atvērtā telefona kreisajā pusē būs redzams saņēmēju saraksts, bet labajā – ziņojumu teksti. YouTube lietotnē var skatīties video vienā ekrāna pusē un izvēlēties nākamo otrā – līdzīgi, kā to darām uz portatīvā datora. Arī lietotņu izkārtojumu uz ekrāniem var mainīt pēc nepieciešamības.

5G jau iebūvēts viedtālrunī

Viedtālrunis ir aprīkots ar jaunāko Qualcomm FastConnect 6900 mobilo savienojumu sistēmu, kas paredzēta, lai uzlabotu Wi-Fi un Bluetooth veiktspēju un nodrošinātu ātru savienojumu ar 5G tīklu. Lai funkcionāli un ātri varētu lietot jauno viedtālruni, tam nepieciešams arī jaudīgs akumulators – Samsung flagmanis aprīkots ar duālo akumulatoru, kas apvieno divu parastu akumulatoru jaudu vienā 4500 mAh strāvas avotā, tādējādi telefonu var lietot visu dienu bez papildu uzlādes.

Samsung Galaxy Z Fold2 5G Baltijas valstu veikalu plauktos parādīsies no 18. septembra

Pieejamība

Samsung Galaxy Z Fold2 5G Baltijas valstu veikalu plauktos parādīsies no 18. septembra mistiski melnā un mistiskās bronzas krāsā. Atpirkuma programmā nododot savu iepriekšējo viedtālruni, ir iespēja saņemt papildus līdz 150 EUR par veco ierīci, iegādājoties Galaxy Z Fold2 5G viedtālruni.

Viedtālruņus var apskatīt jau tagad Samsung stendā t/c Akropole 1. stāvā vai pasūtīt iepriekšpārdošanā Samsung un partneru veikalos, kā arī apmeklējot samsung.lv.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top