Pasākumi

Šodien Jūrmalā tiek atklāts pirmais starptautiskais Game Wave Festivāls

Šodien Jūrmalā tiek atklāts pirmais starptautiskais Game Wave Festivāls

Game Wave Festivāls ir starptautisks 3 dienu klātienes bezmaksas pasākums, kas veltīts spēļu nozarei. Festivāls notiek no 24.septembra līdz 26.septembrim Jūrmalā, pieczvaigžņu kūrortviesnīcā Baltic Beach Hotel & SPA. Festivāla galvenais organizators ir Latvijas Tehnoloģiskais centrs / EEN Baltic Explorers projekta ietvaros.

Game Wave Festivāls piedāvā perfektu līdzsvaru starp biznesu, izglītību un izklaidi:

  •  3 dienu konference ar vairākiem novirzieniem: vispārīgi, XR, and galda spēles;
  • Izstāde ar spēlēm, tehnoloģijām, mākslu, darbnīcām un spēļu industrijas darba un izglītības tirgu;
  • Spēļu ideju konkurss;
  • 48h spēļu izstrādes maratons;
  • Kontaktbirža.

Festivāls notiek zaļajā režīmā, ieeja uz vietas būs atļauta tikai reģistrētiem dalībniekiem ar derīgu ES digitālo COVID sertifikātu.

Spēļu izstrādes maratonu un kontaktbiržu var apmeklēt tiešsaistē, ja dalībnieks ir reģistrēts. Jau reģistrējušies vairāk nekā 200 dalībnieku no 25 valstīm.

Festivāla dalībnieku vidū ir izcilas pasaules mēroga personības, kas pierādījušas savu profesionalitāti ne tikai spēļu industrijā. Minēsim tikai dažus no konferences runātājiem:

Kristofers Hamiltons

Būdams Genvid Technologies izstrādātāju attīstības direktors, Kristofers sadarbojas ar plašu spēļu veidotāju loku, lai radītu jaunu, sociālu un interaktīvu spēļu pieredzi. Pašlaik viņš ir Starptautiskās spēļu izstrādātāju asociācijas (IGDA) un Somijas spēļu izstrādes maratona valdē.

Kristofers Hamiltons - viens no pasaulslavenās spēles "Angry Birds" izstrādātājiem

Kristofers Hamiltons – viens no pasaulslavenās spēles “Angry Birds” izstrādātājiem

Juha Huhtakallio

Savas karjeras laikā spēļu industrijā Juha ir bijis izstrādātājs, scenāriju autors, projektu vadītājs, lektors, studijas vadītājs, vadošais dizaineris, uzņēmējs, inkubatora vadītājs, vadītājs un tagad PlayStack Helsinki ģenerāldirektors. Viņš ir strādājis pie 100 publicētām spēlēm un apbalvots ar vairāk nekā 30 nozares balvām, veidojis Somijas lielāko spēļu izglītību, organizējis Bit1 pasākumu. Viņš ir Neogames valdes loceklis un šobrīd meklē spēļu publicēšanas un finansēšanas komandas Somijā, Ziemeļvalstīs, Baltijā un Krievijā.

Juha Huhtakallio - viens no zinošākajiem spēļu nozares profesionāļiem

Juha Huhtakallio – viens no zinošākajiem spēļu nozares profesionāļiem

Pīters Jakobsens

Viņam ir vairāk nekā 21 gadu pieredze sabiedrisko attiecību jomā spēļu nozarē, kā arī iespaidīgs godalgotu sabiedrisko attiecību kampaņu saraksts. Iepriekš Pīters ir bijis sabiedrisko attiecību menedžeris tādiem spēļu zīmoliem kā 2K Games, Acclaim, Disney, Rockstar Games, Take-Two Interactive, THQ, Virgin Interplay un citiem. Viņš ir arī pirmais, kurš sabiedrisko attiecību darbību vērsa uz indie spēlēm, mobilajām spēlēm un bezmaksas spēļu segmentu. Pīters ir plānojis, apstrādājis un izpildījis sabiedrisko attiecību kampaņas vairāk nekā 1200 spēlēm.

Pīters Jakobsens - nozares PR speciālists, kurš vadījis kampaņas vairāk nekā 1200 spēlēm

Pīters Jakobsens – nozares PR speciālists, kurš vadījis kampaņas vairāk nekā 1200 spēlēm

Alessandra Capriglia

Alessandra ir projektu vadītāja Ķīnas intelektuālā īpašuma MVU palīdzības dienestā. Šis dienests ir Eiropas Komisijas iniciatīva, atbalstot Eiropas MVU, lai aizsargātu un īstenotu savas intelektuālā īpašuma tiesības Ķīnā, Honkongā, Makao un Taivānā. Pirms pievienošanās palīdzības dienestam Alesandra dzīvoja Pekinā un strādāja Zhongguancun zinātnes parkā, kur atbalstīja ārvalstu tehnoloģiju uzņēmumus, uzraudzīja starptautisko sadarbību jaunuzņēmumu atbalsta jomā.

Alessandra Capriglia - intelektuālā īpašuma tiesību speciāliste

Alessandra Capriglia – intelektuālā īpašuma tiesību speciāliste

Elio De Tullio

Pēc 10 gadu pieredzes intelektuālā īpašuma jautājumos 2005.gadā viņš nodibināja starptautisku advokātu biroju De Tullio & Partners ar birojiem Romā, Bari un Ņujorkā. Elio specializējas intelektuālā īpašuma tiesvedībās Itālijā. Viņa specializācija ir preču zīmju, dizaina un patentu jautājumi no stratēģijas, biznesa informācijas, konkurences, iesniegšanas un kriminālvajāšanas viedokļa. Viņa raksti par Itālijas un Eiropas tiesību aktiem par intelektuālā īpašuma tiesībām tulkoti pat ķīniešu un Dienvidaustrumāzijas valodās.

Elio De Tullio - itāļu jurists un preču zīmju advokāts

Elio De Tullio – itāļu jurists un preču zīmju advokāts

Miguel Ángel López Trujillo

Viņš ir tirdzniecības stratēģijas konsultāciju firmas asociētais darbinieks, BA International Partners partneris, Madrides reģionālās valdības biznesa konsultants un mentors IE Business School. Viņš ir biznesa zinību pasniedzējs un padomnieks vairākās organizācijās, tostarp Eiropas Komisijai.

Miguel Ángel López Trujillo - biznesa adminstrēšanas doktors ar vairāk nekā 15 gadu starptautisku pieredzi biznesa attīstībā un izaugsmē, vadībā, stratēģijā un pārdošanā

Miguel Ángel López Trujillo – biznesa adminstrēšanas doktors ar vairāk nekā 15 gadu starptautisku pieredzi biznesa attīstībā un izaugsmē, vadībā, stratēģijā un pārdošanā

Deivids Jakoss

Deivids ir pieredzes bagāts izgudrotājs, kurš divas reizes ir nosaukts par labāko rotaļlietu novatoru! Viņš ir arī dizainers, mākslinieks un inženieris. Kā inženieru firmas Salient Technologies līdzdibinātājam viņam pieder desmitiem patentu, izstrādāti neskaitāmi produkti, sākot no prototipiem un beidzot ar NASA kosmosa kuģa vadības vārstiem, sākot no rotaļlietām, spēlēm līdz pat sporta precēm.

Deivids Jakoss - patentēts izgudrotājs kas izgudrojis gan NASA vajadzībām, gan rotaļlietas

Deivids Jakoss – patentēts izgudrotājs kas izgudrojis gan NASA vajadzībām, gan rotaļlietas

Plašāka informācija pieejama Game Wave Festivāla oficiālajā mājaslapā.

kā arī festivāla sociālajos tīklos Facebook, Twitter, LinkedIn

Game Wave Festivāla galvenais organizators: Latvijas Tehnoloģiskais centrs sadarbībā ar Baltic Explorers, Latvijas Spēļu izstrādātāju asociāciju, Centrālās Baltijas jūras reģiona programmu, Eiropas Biznesa atbalsta tīklu, Brain Games, XR Latvijas kopiena.

Pasākuma ietvaros notiek spēļu izstrādes maratons Game Jam, kuru organizē Gētes institūta Rīgā pārstāvis Jānis Skuja.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top