Tehnoloģijas

Garas rindas iDeal Apple Premium Partner veikala atvēršanas dienā

Garas rindas iDeal Apple Premium Partner veikala atvēršanas dienā

iDeal Latvija Apple Premium Partner veikala atvēršana bija ilgi gaidīts notikums Apple zīmola cienītāju vidū. Pie veikala var redzēt 200 cilvēku garas rindas, kas alkst ieraudzīt jauno veikalu un iegādāties preces par īpašām cenām.

iDeal Latvija šorīt Rīgā, Brīvības ielā 31, atklāja pirmo Baltijas Apple Premium Partner veikalu. Modernais veikals ar jauno koncepciju, kurā tika investēti vairāk nekā 700 tūkstoši eiro, ir viens no tikai 8 šāda koncepta veikaliem pasaulē un vienīgais Baltijā.

Jau 10.00 no rīta, rindā nepacietīgi gaidošo klientu aplausu pavadībā, jauno veikalu atklāja iDeal Latvijas filiāles vadītājs Nikolajs Zaikins un ASV vēstniecības Latvijā Ekonomikas un tirdzniecības vadītājs Endrjū Bērlijs (Andrew Byrley).

Garas rindas iDeal Apple Premium Partner veikala atvēršanas dienā

“Pagājušajā gadā ASV un Latvija atzīmēja diplomātisko attiecību simtgadi. Tas nozīmē, ka ir bijušas nu jau simts gadu ilgas kopīgas saistības attiecībā uz demokrātiju, brīvību un suverenitāti. iDeal veikala atvēršana ir lielisks piemērs savstarpējām ekonomiskajām saitēm, kas tuvina mūsu valstis stratēģiskā partnerībā,” saka ASV vēstniecības Latvijā Ekonomikas un tirdzniecības vadītājs Endrjū Bērlijs (Andrew Byrley).

Garas rindas iDeal Apple Premium Partner veikala atvēršanas dienā

“Kopš seniem laikiem dažādu valstu ekonomisko attiecību pamatā bija tirdzniecība. Mēs esam pagodināti būt daļa no Latvijas un ASV draudzīgo attiecību veidotājiem, jo pārstāvam vienu no ASV atpazīstamākajiem tehnoloģiju zīmoliem Latvijā. Šī pārstāvniecība sniedz mums iespēju mācīties, attīstīties un virzīties uz lielāku mērķu sasniegšanu kopā,” uzsver iDeal Latvijas filiāles vadītājs Nikolajs Zaikins.

Pirmos rindā gaidošos jau no 7.00 rītā iepriecināja enerģiski mūzikas ritmi, popkorns un garda kafija un citi siltie dzērieni. Veikala atklāšanas prieku arī vairoja 50.00 eiro vērtas dāvanu kartes pirmajiem 100 klientiem un īpaši piedāvājumi un cenas* visas dienas garumā. Līdztekus notika dažādas spēles un loterijas, kur laimīgie varēja vinnēt vērtīgas balvas, tādas kā dāvanu kartes 10 un 50 eiro vērtībā.

Garas rindas iDeal Apple Premium Partner veikala atvēršanas dienā

*Preču skaits ir ierobežots.

Par iDeal:

iDeal ir Apple produkcijas izplatītājs (Apple Premium Reseller) un oficiālais servisa partneris Latvijā kopš 1993. gada. iDeal Group ietilpst iDeal zīmola veikalu tīkli Latvijā un Igaunijā, iDream zīmola veikals Lietuvā un 1Store veikalu tīkls Somijā. Tas uzņēmumu padara par lielāko Apple partneri un Apple Premium Reseller Baltijā un Somijā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top