Tehnoloģijas

Jaunais Garmin aizmugurējā skata radars Varia RCT715 drošākai riteņbraukšanai

Jaunais Garmin aizmugurējā skata radars Varia RCT715 drošākai riteņbraukšanai

Šodien, 2022.gada 18.maijā, Garmin nācis klajā ar Varia™ RCT715 aizmugurējā skata radaru un gabarītlukturi. Lai riteņbraucēju sirds būtu mierīga, braucot gan dienā, gan naktī, Varia RCT715 nepārtraukti uzņem asus, skaidrus video brauciena laikā, vienlaikus nodrošinot izcilu radara tehnoloģiju. Iebūvētā kamera nepārtraukti reģistrē apkārt notiekošo brauciena laikā un automātiski saglabā fotoattēlus, ja noticis negadījums.

„Jau gadiem ilgi visā pasaulē riteņbraucēji uzticas mūsu Varia aizmugurējā skata radariem, lai brauciena laikā pievērstu lielāku uzmanību spēkratiem tuvumā un tiem, kas tuvojas. Tāpat esam priecīgi, ka pievienojām jauno RCT715 riteņbraukšanas drošības produktu, kas iekļaujas „must have” riteņbraucēju ierīču rindā,” teica Dens Bartels, Garmin Globālās tirdzniecības viceprezidents. “Tagad riteņbraucēji var droši doties ceļā, zinot, ka Varia RCT715 aizmugurējā skata radars ar aktivizēto gabarītlukturi brīdinās tuvojošās automašīnas par riteņbraucēju uz ceļa un iebūvētā kamera nepārtraukti ierakstīs apkārt notiekošo un sniegs negadījuma video pierādījumus, ja tādi būs nepieciešami.”

Varia RCT715 jauninājumi:

  • Iebūvēta kamera: uzņem asus, skaidrus video 1080 p/30 fps jebkura brauciena laikā.
  • Automātiska negadījumu fiksēšana: ja ir noticis negadījums, video pirms negadījuma, tā laikā un pēc tam tiks automātiski saglabāts.
  • Papildu Varia aplikācijas funkcionalitāte: viegla pieeja video materiāliem, video pārsūtīšanai vai kameras iestatījumu pielāgošana, piemēram, datu pārklāšanās.

Nav nozīmes kur un kad riteņbraucējs devies ceļā, Varia RCT715 nepārtraukti nodrošināt Garmin nepārspējamās riteņbraucēju drošību funkcijas, tostarp:

  • Maksimāla piesardzība: vizuāli un audio paziņojumi par spēkratiem, kas tuvojas aizmugurē, jau no 140 metru attāluma.
  • Izcila redzamība: gabarītlukturis var būt redzams jau no 1,5 km attāluma, kas vadītājiem ļauj vieglāk pamanīt riteņbraucēju, pirms radars fiksē spēkratu.

Vairāku ierīču sapārošanas iespējas ļauj Varia RCT715 izmantot savietojumā at Garmin Edge® riteņbraucēju datoru, Garmin viedpulksteni vai Varia viedierīces lietotni. Piemēram, sapārojot ar savietojamu viedtelefonu, tas integrē trešo pušu lietotnes, piemēram, Ride with GPS, ļaujot riteņbraucēju kartēm pārklāties ar aizmugurējā skata radara paziņojumiem.

Varia RCT715 baterija strādā līdz 4 stundām ar radaru un gabarītlukturi gan rītausmā, gan krēslā un līdz 6 stundām ar radaru un gabarītlukturi dienasgaismā, kamerai nepārtraukti ierakstot video 1080 p kvalitātē. Varia RCT715 ieteiktā mazumtirdzniecības cena ir 399,99 €. Lai uzzinātu vairāk par Varia RCT715 un iegādes iespējām, apmeklējiet garmin mājaslapu.

Garmin produkti, kas ir rūpīgi izstrādāti dzīvei ārpusē, ir radījuši apvērsumu visu līmeņu un prasmju skrējēju, riteņbraucēju, peldētāju un sportistu dzīvē. Apņemoties izstrādāt tehnoloģijas, kas ļauj cilvēkiem dzīvot aktīvi un sasniegt maksimālo veiktspēju, Garmin uzskata, ka katra diena ir jauna iespēja pārspēt vakardienu. Vairāk nekā 30 gadus Garmin atrodas jaunāko GPS navigācijas un bezvadu ierīču izstrādes priekšgalā, un ir radījis ierīces cilvēkiem, kuri vēlas piekopt aktīvu dzīvesveidu. Garmin fokusējas uz piecām nozarēm: auto, aviācija, fitness, kuģošana un aktīvā atpūta. Vairāk informācijas Garmin virtuālajā preses telpā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top