Tehnoloģijas

Garmin apkārtskata kameru sistēma iegūst 2021. gada DAME dizaina balvu

Garmin apkārtskata kameru sistēma iegūst 2021. gada DAME dizaina balvu

Šī gada 18. novembrī Garmin, pasaulē lielākais un inovatīvākais kuģniecības elektronikas ražotājs, iegūva DAME Design Awards balvu šī gada METSTRADE Show, pasaulē lielākajā kuģu aprīkojuma, materiālu un sistēmu tirdzniecības izstādē Amsterdamā. Garmin apkārtskata kameru sistēma, galvenās balvas ieguvējs kategorijā “Jūras elektronika un ar jūrniecību saistītā programmatūra”, ir jūrniecības nozarē pirmā viedā kameru sistēma, kas piedāvā kuģa 360 grādu putna lidojuma skatu.

2021. gada DAME Design Awards balvai tika iesniegti 103 pieteikumi no 25 valstīm. No tiem nozares un dizaina eksperti, kā arī mediju pārstāvji, atlasīja 53 nominantus uz izcilības apbalvojumiem produktu dizaina aspektos — lietošanas vienkāršībā, funkcionalitātē, estētikā, ilgtspējībā un novitātē.

“Garmin apkārtskata kameru sistēma paceļ latiņu jūras kameru tehnoloģijām, un mēs esam pagodināti, ka esam ierindojušies DAME Design Award uzvarētāju starpā,” sacīja Dens Bārtels, Garmin globālās patērētāju pārdošanas viceprezidents. “Apvienojot lielisku dizainu ar novatoriskām tehnoloģijām, Garmin apkārtskata kameru sistēma nodrošina vēl nebijušu situācijas izpratni un ērtību uz ūdens. Šī balva ir apliecinājums mūsu komandas nerimtīgajiem centieniem padarīt laivošanu patīkamāku ikvienam.”

Garmin apkārtskata kameru sistēma apvieno sešas korpusā iebūvētas kameras, kas tver kuģa 360 grādu skatu no putna lidojuma. Tas sniedz īpašu ērtumu, veicot manevrus mazā ātrumā, piemēram, piestājoties šaurā vietā vai kuģojot pārpildītās jahtu piestātnēs. Apkārtskata kameru sistēma ir pielāgojama plašam laivu klāstam, tai ir zems profils OEM rūpnīcā uzstādītam korpusa stiprinājumam, kas apvieno funkcionalitāti un pārdomātu dizainu.

Garmin apkārtskata kameru sistēmas telpiskais skats palielina redzamību un samazina aklās zonas, parādot 360 grādu reāllaika video kopskatu saderīgos Garmin karšu ploteros vai daudzfunkciju (MFD) stūres displejos. Savukārt pateicoties paplašinātās realitātes vizuālā bufera un attāluma marķieru funkcijām, ir kļuvis vieglāk manevrēt ar kuģi un izprast situāciju apkārt, izvairoties no bīstamajām situācijām un sadursmēm.

Lai uzzinātu vairāk par Garmin apkārtskata kameru sistēmu, apmeklējiet mājaslapu.

Vairāk nekā 30 gadus “Garmin” atrodas jaunāko GPS navigācijas un bezvadu ierīču izstrādes priekšgalā, un ir radījis ierīces cilvēkiem, kuri vēlas piekopt aktīvu dzīvesveidu. “Garmin” fokusējas uz piecām nozarēm – auto, aviācija, fitness, kuģošana un aktīvā atpūta. Vairāk informācijas “Garmin” virtuālajā preses telpā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top