Visas ziņas

Garmin ienāk bezceļa autosporta tirgū ar jaunajām “off-road” navigācijas iekārtām

Garmin ienāk bezceļa autosporta tirgū ar jaunajām “off-road” navigācijas iekārtām

Šodien, 10. martā, Garmin paziņo par arvien lielāku integrāciju autotransportlīdzekļu sportā ar trīs jaunām ierīcēm, kas paredzētas “off-road” jeb bezceļu braucējiem. Izturīgā bezceļa autosporta transportlīdzekļu satelītu navigācijas iekārta Tread, Garmin PowerSwitch un BC 40 bezvadu kamera palīdzēs kvadraciklu, visurgājēju un sniega motociklu vadītājiem uzturēt sakarus un doties ceļā bez rūpēm par navigāciju un izsekojamību.

Noturīgais satelīta navigators Tread ar īpaši spožu 5,5 collu ekrānu ir gatavs jebkuram bezceļu piedzīvojumam. Ja braucat grupā, Tread funkcija Group Ride Tracker palīdzēs izsekot grupas locekļu atrašanās vietai bez mobilā pārklājuma nepieciešamības. Lielākai ērtībai bezceļa braucēji var izmantot Garmin PowerSwitch, lai kontrolētu transportlīdzekļa lukturu, gaisa kompresoru, diferenciāļa bloķētājmehānismu, kā arī jebkuru citu 12 voltu elektrisko mašīnas aksesuāru. Savukārt, piestiprinot BC 40 bezvadu kameru kvadracikla rāmim, plakanajam panelim vai aizsargrežģim, to savienot ar Tread ierīci, lai satelītu navigācijas ekrānā skaidri redzētu apkārtējo vidi un šķēršļus.

“Garmin pārliecinoši ienāk bezceļa autosporta tirgū ar inovatīvu un konkurētspējīgu produktu sortimentu, kas īpaši izstrādāts tā entuziastu vajadzībām,” sacīja Dens Bārtels (Dan Bartel), Garmin globālās patērētāju pārdošanas nodaļas vadītāja vietnieks. “Ar Garmin jauno bezceļa autosporta transportlīdzekļu produktu klāstu braucējiem ir lielāka brīvība manevrēt bezceļa apstākļos, vienlaikus uzturot sakarus ar draugiem, tādējādi uzlabojot katru bezceļu piedzīvojumu.”

Garmin ienāk bezceļa autosporta tirgū ar jaunajām “off-road” navigācijas iekārtām

Group Ride Tracker sistēma nodrošinās braucējiem iespēju izsekot pārējos grupas dalībniekus (līdz pat 20 braucējiem), ka arī reāllaikā dalīties ar savu lokāciju. Braucēji var savienot Tread ierīci pārī ar lielāko daļu Garmin inReach satelīta komunikatoru, lai uzturētu sakarus no jebkuras pasaules malas, piekļūtu laika apstākļu informācijai, kā arī nepieciešamības gadījumā nosūtīt SOS signālu.

Tread priekšielādētās topogrāfiskās kartes aptver Eiropu, Āfriku (ieskaitot Tracks4Africa) un Tuvos Austrumus. Papildu kartes, piemēram, Ziemeļamerikas un Dienvidamerikas, Austrālijas un Jaunzēlandes, ir pieejamas bezmaksas lejupielādei, izmantojot Garmin Express. Pret klimatiskajiem apstākļiem noturīgais Tread panelis nodrošinās vienkāršu, bet drošu ierīces uzstādīšanu transportlīdzeklī. Savukārt piestiprinot BC 40 bezvadu kameru, lietotāji redzēs apkārtni Tread displejā. Kameras akumulators darbojas līdz pat trīs mēnešiem ar vienu uzlādi un pārraidīs līdz pat 13 metriem, nodrošinot plašu, kvalitatīvu attēlu.

Tread ieteiktā mazumtirdzniecības cena ir 699,99 EUR; Garmin PowerSwitch ieteiktā mazumtirdzniecības cena ir 499,99 EUR; bet bezvadu kameras BC 40 ieteiktā mazumtirdzniecības cena ir 149,99 EUR (viss tiek pārdots atsevišķi). Uzzini vairāk: garmin.com/tread

Garmin ienāk bezceļa autosporta tirgū ar jaunajām “off-road” navigācijas iekārtām

Vairāk nekā 30 gadus “Garmin” atrodas jaunāko GPS navigācijas un bezvadu ierīču izstrādes priekšgalā, un ir radījis ierīces cilvēkiem, kuri vēlas piekopt aktīvu dzīvesveidu. “Garmin” fokusējas uz piecām nozarēm – auto, aviācija, fitness, kuģošana un aktīvā atpūta. Vairāk informācijas “Garmin” virtuālajā preses telpā: https://newsroom.garmin.com/newsroom/

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top