Tehnoloģijas

Garmin jaunā LiveScope XR sistēma – revolūcija makšķerēšanā atklātos ūdeņos un no krasta

Garmin jaunā LiveScope XR sistēma – revolūcija makšķerēšanā atklātos ūdeņos un no krasta

Garmin kā pasaulē lielākais un novatoriskākais kuģu elektronikas ražotājs, šodien atklāja LiveScope™ XR ‒ jaunāko papildinājumu tā godalgotajam reāllaika skenēšanas sonāru klāstam, tagad ar paplašinātu diapazonu dziļākiem un atklātiem ūdeņiem. Tas ir revolucionārs tiešsaistes skenēšanas hidrolokators makšķerēšanai atklātos ūdeņos un no krasta.

Ar izcilu attēla asumu vienlaikus gan tuvu, gan lielos diapazonos, LiveScope XR nodrošina zivju un struktūru attēlus reāllaikā līdz 152 metru (500 pēdas) attālumā no laivas vai zem tās saldūdenī un līdz 106,68 metriem (350 pēdas) sālsūdenī. Tas ir par 200% lielāks diapazons nekā vadošā konkurenta sistēma.

“Jūs nekad neesat redzējis zivju un struktūru attēlus reāllaikā tādā attālumā, kā tas iespējams tagad. LiveScope XR piedāvā ievērojamu diapazona veiktspēju, nezaudējot attēla skaidrību un izšķirtspēju. Nosakot standartu reāllaika skenēšanas hidrolokatoram, mēs esam gatavi turpināt virzīt šo tehnoloģiju uz dziļākiem ūdeņiem, lai vēl vairāk makšķernieku varētu izjust LiveScope atšķirības,” sacīja Garmin Globālās tirdzniecības viceprezidents Dens Bartels (Dan Bartel)

Ar optimizētu dizainu dziļākam ūdenim LiveScope XR devējam ir paplašināti elementi, lai makšķernieki reāllaikā varētu redzēt gan liela, gan tuva attāluma skatus. Savukārt Reverse Range funkcija ļauj izmantot vairāk displeja ekrāna, lai attēlotu zivis un gultnes struktūru. Lai redzētu detaļas tuvāk laivai, Compress Range funkcija parāda dzīvu izskatu detaļās un tuvplānā, vienlaikus ļaujot makšķerniekam sekot līdzi zivīm, kas atrodas attālāk.

Ar septiņu krāsu paletēm, no kurām izvēlēties, makšķernieki var redzēt zivis un gultni spilgtā kontrastā un skaidri. Tāpat kā visi LiveScope devēji, arī LiveScope XR ir aprīkots ar papildu sensoriem, kas ļauj tam pastāvīgi pielāgot hidrolokatoru starus, lai kompensētu laivas kustību. Tālab pat skarbos apstākļos makšķernieki var skatīt savu lomu skaidrā sonāra attēlojumā pat tālā diapazonā.

Garmin jaunā LiveScope XR sistēma – revolūcija makšķerēšanā atklātos ūdeņos un no krasta

LiveScope XR sistēma nodrošina trīs unikālus skatu punktus ar vienu stiprinājumu, ko var viegli noregulēt, lai tas atbilstu īpašnieka makšķerēšanas paņēmieniem, vēlmēm un vietai , kur grasāties zvejot. Izvēlieties LiveScope režīmu, kas vislabāk atbilst konkrētajai makšķerēšanas vietai, un skats automātiski mainīsies jūsu saderīgajā Garmin karšu plotera ekrānā.

LiveScope XR sistēmā ietilpst kompakta GLS™ 10 melnā kaste ar LiveScope XR LVS62 devēju, kā arī velcēšanas motora cilindrs un vārpstas montāžas komplekts, perspektīvas stiprinājuma kronšteins un vienkāršs iespraud-un-ieslēdz Garmin Marine Network savienotājs ērtai uzstādīšanai un integrācijai ar saderīgu karšu ploteri. Izmantojot bezmaksas programmatūras atjauninājumu, LVS62 devēju (nopērkams atsevišķi) var pievienot esošai LiveScope sistēmas melnajai kastei klientiem, kuri vēlas uzlabotas versijas.

Gan LiveScope XR sistēma, gan LiveScope XR LVS62 ir pieejamas tagad, un ieteicamās mazumtirdzniecības cenas ir attiecīgi 3 199 eiro un 2 410 eiro. LiveScope XR ir saderīgs ar plašu Garmin GPSMAP® un ECHOMAP™ karšu ploteru un kombinēto vienību klāstu; noklikšķiniet šeit, lai skatītu pilnu saderīgo ierīču sarakstu.

Garmin produkti, kas ir rūpīgi izstrādāti dzīvei ārā, ir radījuši apvērsumu visu līmeņu un prasmju skrējēju, riteņbraucēju, peldētāju un sportistu dzīvē. Apņemoties izstrādāt tehnoloģijas, kas ļauj cilvēkiem dzīvot aktīvi un sasniegt maksimālo veiktspēju, Garmin uzskata, ka katra diena ir jauna iespēja pārspēt vakardienu. Vairāk nekā 30 gadus Garmin atrodas jaunāko GPS navigācijas un bezvadu ierīču izstrādes priekšgalā, un ir radījis ierīces cilvēkiem, kuri vēlas piekopt aktīvu dzīvesveidu. Garmin fokusējas uz piecām nozarēm: auto, aviācija, fitness, kuģošana un aktīvā atpūta. Vairāk informācijas Garmin virtuālajā preses telpā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top